Numara Sorgulama - Rehberde Nasıl Kayıtlıyım ?

HackedHoca

Yeni üye
15 Tem 2013
36
0
nasıl başkasında nasıl kayıtlı olduğum yazıoyda hangi numarada bu şekilde kayıtlıyım göremiyomuyum

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Eline sağlık dostum çalışma mantığı nasıl bu kadar numaraya nasıl ulaşıyor ? Galiba indiren herkesin kişileri bir veri tabanına yedekliyor doğrumu Ama güzel uygulama tutar

Hayır dostum indiren kimsenin kişilerini, rehberini veya herhangi bir bilgisini veri tabanına yedeklemiyor hiç bir yere yedeklemiyor. Yani bilgi çalmıyoruz :secret

21 Mar 2015
181
0
Birşey soracağım bu uygulama inci sözlükte de paylaşılmıştı siz o şahısa mı aitsiniz ?

Peterhale

Üye
22 Haz 2015
155
0
Güzel uygulama ama zaten çok reklam almışsın eyw bişey demiyoruz şu yıldızlı gözükenleri kaldırsan iyi olur tıklıyoruz reklama bakıyorum 10sn sonra fln çıkıyorum yine yıldızlı var mesele e*** a*** gibi kötü olmuş bu olay gerisi mükemmel

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Güzel uygulama ama zaten çok reklam almışsın eyw bişey demiyoruz şu yıldızlı gözükenleri kaldırsan iyi olur tıklıyoruz reklama bakıyorum 10sn sonra fln çıkıyorum yine yıldızlı var mesele e*** a*** gibi kötü olmuş bu olay gerisi mükemmel

Yıldızlara Bastığınız Taktirde Yazılar Gözükür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.