Numaram internette dolaşıyor ???

RespectionTR

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
305
2
İstanbul
merhaba geçen gün okuldan bi arkadaş numarmı istedi bende tanıdık diye verdim akşam telefonu biri aradı açtım kimsiniz dedim adam siz bu kişi değilmisiniz numaranız internette yazıyor dedi bende kapattım oysa bu adult sitelere numaramı koymuş ne yapmam lazım ailem öğrenirse varya :(

Enusirevan

Katılımcı Üye
1 Eki 2017
291
2
Trabzon
En iyisi Ailene Anlat.
Yada Arkasında Konuş Yazdığı Siteyi Öğren
Kendi yorumunu bul. Bu Erkek Yanlış Numara aramayın Felan Kontör Çalıyor Yazın Veyatta Buna Benzer Bi Yöntem

S0N4K

Uzman üye
24 Haz 2016
1,267
3
180
root
Biraz dövüş yancısı olduğum için şahsen bana yapsaydı o numarayı yazan ellerini kırar , eline verirdim . Ama dövüşçül bir yanın yoksa direk savcılığa git . Müdür felan bir şey yapmaz.

03yunus03

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
263
0
Çocuk gibi davranmak gerekir bazen bazen ise adam gibi kendin bu yaşta ailene ilet beraber savcılığa gidin. Kendinize göre birini dost kabul edin başkasına göre olanı değil.

maximus1980

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
302
0
merhaba geçen gün okuldan bi arkadaş numarmı istedi bende tanıdık diye verdim akşam telefonu biri aradı açtım kimsiniz dedim adam siz bu kişi değilmisiniz numaranız internette yazıyor dedi bende kapattım oysa bu adult sitelere numaramı koymuş ne yapmam lazım ailem öğrenirse varya :(

adult sitelere numaranızı koyduğunu nereden biliyorsunuz?
adam size bu kişi değilmisiniz derken kimi kast etti..
internette yazıyor demesi illaki adult sitelerde yazacağı anlamı mı çıkıyor

bu işte sizine parmağınız var hislerim yalan söylemez...:):):) artık siz mi girdiniz yoksa chatte birine numaranızı mı verdiniz..

G@KHAN

Kıdemli Üye
14 Kas 2009
3,061
3
36
ŞİLE

Savcılıga git diyecegim ama kendin vermişsin numaranı ya numaa değişcen yada numara çağrı engelleme var

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.androidrocker.callblocker&hl=tr

telefonunda android ise bunu kurcan tanımadıgın numara seni arayamıyacak yani rehberinde olmayan kişi

RespectionTR

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
305
2
İstanbul
adult sitelere numaranızı koyduğunu nereden biliyorsunuz?
adam size bu kişi değilmisiniz derken kimi kast etti..
internette yazıyor demesi illaki adult sitelerde yazacağı anlamı mı çıkıyor

bu işte sizine parmağınız var hislerim yalan söylemez...:):):) artık siz mi girdiniz yoksa chatte birine numaranızı mı verdiniz..

fazla ayrıntı eklemedim ban sebebi felan olur diye anlarsınız siz zaten ne olduğunu

maximus1980

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
302
0
yapman gereken numaranı değiştirmen....başka şansın da yok.. istediğin kadar şikayet et bir sonuç çıkmaz..kime suç isnat edeceksin velevki suç isnat ettiğiniz kişiye karşı isnat edilen suçu ispat edemez iseniz bu defa suç isnat edilen kişi size karşı maddi ve manevi tazminat davası açarsa kazanır...dava açıldı ve olay mahkeme kararı ile bilirkişiye gitti ve bilirkişi raporunada o şahsın kullandığı pc den netten vs sizin numaranızın yazılı olduğu siteye giriş yapıldığı tespit edildi diyelim.. o şahsın şunu demesi yeterli olur.. davacı şahıs benim evime girdi bilgisayarıma oturdu ve bir takım işlemler yaptı.. sanırım kendi numarasını bu tarz sitelere ekledi.. evime girerken ve çıkarken tanıklarım var demesi senin tüm iddianı çürütür... kısa ve öz... numaranı değiştir...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.