Mobil Odin Üzerinden Telefon Formatlanmıyor

Derdiedashans

Yeni üye
30 Kas 2020
5
0
Samsung galaxy tab a6 sm-t580 ile ilgili odin üzerine yeni bir ürün yazılımı yüklemek istedim ama çalışmıyor ve odin ile her zaman deniyorum ve cep telefonuma twrp yüklediğimde artık çalışmıyor ve bundan önce cep telefonum var köklü yardım istiyorum

Soruyu düzenleyin

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Cevap: Yardim lütfen

Dostum ne dediğini pek anlamadım telefonun hiç açılmıyorsa birck olmuştur tamirciye götürmeni öneririm.

İyi Forumlar

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Cevap: Yardim lütfen

Merhaba,

Twpr yüklü ise bilgisayarla uğraşmaya gerek yok direkt twpr üzerinden yükleme yapabilirsin.

Keyifli forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.