Off Topic Bölümünün kullanımi

'iMuh@fiz

Özel Üye
11 Ağu 2012
11,010
5
31
Bakü
Off Topic bölümünü nasıl kullanalım ?

1. Herhangi bir görüşünden ötürü başka bir kullanıcının kişilik haklarına, inanç ve ahlaki değerlerine, savunduğu görüşe hakaret derecesinde eleştiride bulunmak yasaktır.

2. Genel olarak Forumda ideolojik konuların açılması yasaklanmıştır.

3. Mp3 ve Oyun İçerikli paylaşım yasaklanmıştır.

4. Flood şeklinde eline sağlık v.s anlamsız postlar yasaklanmıştır.

5. Forumda olduğu gibi bu bölümde de Konu açılmadan önce arama yapılması esastır.

6. Bölümün içeriği ile alakasız soru ve konu açmak yasaktır.

7. Bölüme açılan Kutlama,Buluşma,Vefaat,Teşekkür gibi konular3 gün içerisinde silinecektir.

8.Haxball oyunundan alinmiş görüntülerin paylaşımı yasak. Sebeb sabitde hexballa ilgili konu var.

9.Forumu bırakıyorum gibi konuların acılması yasak

10.Şuna dikkat edelim Geyik ,Komik Videolar,Müzik,Fıkralar-Atasözleri-Sms Sözleri,Anketler ve s bu gibi bölümlerde paylaşılması gerek konulari off topicde paylaşmayıniz

11.Son olarak off topicde nasıl konu paylaşmalıyız ?

cavep:Mevcut bölümleride paylaşılmasi münkün olmayan ( içerik olarak ) ve genel anlamlı konular paylaşla bilir.

azeKBTlamer

Son düzenleme:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
teşekkürler azeKBTlamer; kuralları defalarca dile getirmemize rağmen ısrarcı arkadaşlar var bu yazı onlar için yazılmıştır,artık kafanıza her estiğinde konu açmazsınız umarım.

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Güncel /// Açıcağınız konuların burayamı yoksa eğlence-geyik bölümünemi ait oldugunu tartarak konu açınız.

Son düzenleme:

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Bolum kuralları mevcut alanda sabıtlerde sadece o konu uzerınde guncelleme yapsaydın abım boyle ayrı ayrı bolum kuralları olmaz

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
Bolum kuralları mevcut alanda sabıtlerde sadece o konu uzerınde guncelleme yapsaydın abım boyle ayrı ayrı bolum kuralları olmaz

Dostum bu kullanımı . kuralları değil ,böyle konu açmasınıda ben istedim.

"HackeRLorD29" birşeylere gerek varki yapılıyor;kurallar okunmuyor.

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Dostum bu kullanımı . kuralları değil ,böyle konu açmasınıda ben istedim.

"HackeRLorD29" birşeylere gerek varki yapılıyor;kurallar okunmuyor.

Maddelerı ıyı okursan bolum kurallarından hıç farkı olmadıgını daha ıyı anlarsın :DNeyse madem sen demısın acılmıs bır kere

Son düzenleme:

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul

Maddelerı ıyı okursan bolum kurallarından hıç farkı olmadıgını daha ıyı anlarsın :DNeyse madem sen demısın acılmıs bır kere

silcem bütün mesajlarını inat değilmi la kalacak bu konu :D şaka bir yana kuralları kimse okumuyor iyice çığırından çıktı burası ben istedim bu konuyu ;)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
silcem bütün mesajlarını inat değilmi la kalacak bu konu :D şaka bir yana kuralları kimse okumuyor iyice çığırından çıktı burası ben istedim bu konuyu ;)

Elıne saglık guzel olmus ben heraklese havale edeyım senı senın hakkından bır o gelır hehehe:D

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.