Office Nasıl tam sürüme yükseltilir

Hyperax

Üye
8 Şub 2019
100
0
Denizli
bilgisayarımda office 360 yüklü fakat tam sürüm değil ben bunu nasıl tam sürüme yükseltirim.
1-Nasıl ücretsiz lisance key bulurum (veya herhangi bir yöntemle ücretsiz bir şekilde tam sürüme yükseltirim)
2-Nasıl ücretli bir şekilde yaparım

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar, bu keyleri denermisiniz:

FBFPP-2XG5Y-FG9VH-DVQ2Z-QJRCH

P8TFP-JGFMM-XPV3X-3FQM2-8K4RP

2MHJR-V4MR2-V4Z2Y-72MQ7-KC6XK

H746C-BM4VK-TZBB8-MVZH8-FXR32

KDVQM-HMNFJ-P9PJX-96HDF-DJYGX

366NX-BQ62X-PQT9G-GPX4H-VT7TX

4HNBK-863MH-6CR6P-GQ6WP-J42C9

6KTFN-PQH9H T8MMB-YG8K4-367TX

Hyperax

Üye
8 Şub 2019
100
0
Denizli
KMSpico Olması lazımda aslında. Ozaman isterseniz onu kaldırın şunu yükleyin

https://www.oneindir.com/microsoft-office-2016-indir-orijinal-katilimsiz-turkce-2020/

M3m0ry hocam az önce yanlış yazmışım

yukarıda arkadaşın verdiği kodları word programına girdim olmadı . ben son sürüm kullanmak istiyorum o yüzden internetteki 2016 sürümlerini indirmiyorum

bu kms programını indiriyorum bilgisayar hata ayıklamayla ilgili hata veriyor şifreli zip deniyor şifre istemiyor nasıl kurucam ben bunu çalışan bi link atarmısınız

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.