öğrenci ve para :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hackteam27

Üye
27 Şub 2013
58
0
sa atkadaşlar ben bilişim öğrencisiyim 10.sınıf :D aceba birkaç broşür hazırlayıp bunu sokaklara dağıtsam . Fikrim ise format atmak gibi şeyler iş yaparmıyım . YER gaziantep

vigivan

Katılımcı Üye
29 Ocak 2010
977
1
Ben 4. sınıfta oyun cd si satardım ...

Şu anda lise 2 deyim host kuruyorum alanda oluyor dostum :D hostu farklı sitelerden alıyorum üzerine script mybb felan atıyorum aylık 5-6 müşterim oluyor... Host başına çok fazla para istemediğimden, olsa gere.

Ince

Katılımcı Üye
30 Ocak 2013
482
0
fğansa
20 tl format parası 15 tl dersen neden olmasın ama güvenilir olman için bir de Bazı iyi kaynaklardan övgüye ihtiyacın var.Ne bileyim yerel gazete olsun misal git röpörtaj yap 10.Sınıft 16-17 yaşında iş hayatına atıldı falan reklamın olsun.
abarttın ha normal formatcılar bunu yapamıyo :D . sen iyimi bröşür hazırla

Theoflord29

Katılımcı Üye
8 Ocak 2013
434
0
C:\Windows\System32\DRVSTORE
Başkalarının Bilgisayarlarına Girip Para edebilecek bilgileri En yüksek fiyat verene sat.

bunu yapmanı kesınlıkle tavsiye etmiyorum sen ilk önce güzelce bi cevrendeki arkadaşları bilgilendir civardaki en ucuz ve en iyi formatı sen at. ;) ilk 1-2 ay böyle yap zaten sürekli övgüler sana formattan başka +larda getirecektir olmadı git bi bilgisayarcı ile anlaş adamın ramı mı yandı git ram ne kadar mesela 10 lira sen 11liraya sat öncelikle kar marjını az tut en uygun fiyattan işyapp önce senden memnun kalsınlar daha sonra broşür ;)

hackteam27

Üye
27 Şub 2013
58
0
bunu yapmanı kesınlıkle tavsiye etmiyorum sen ilk önce güzelce bi cevrendeki arkadaşları bilgilendir civardaki en ucuz ve en iyi formatı sen at. ;) ilk 1-2 ay böyle yap zaten sürekli övgüler sana formattan başka +larda getirecektir olmadı git bi bilgisayarcı ile anlaş adamın ramı mı yandı git ram ne kadar mesela 10 lira sen 11liraya sat öncelikle kar marjını az tut en uygun fiyattan işyapp önce senden memnun kalsınlar daha sonra broşür ;)
kardeşim senn dediğini düşünüyorm zaten ama tereddüt ettiğim şey attıran olurmu :D

ByDoldis

Uzman üye
16 Ağu 2012
1,147
2
/dold.htm
bende 10-11-12 sınıflarda bilgisayarcıda teknik servis elemanı olarak çalıştım harçlık ve iş öğrenmek için baya faydasını görürsün.Kendi başına değilde işin ehli kişilerin yanında çalış bence daha faydal olur senin için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.