okey hile uygulaması

lejoiner

Üye
30 Kas 2008
70
0
slm arkadaşlar okey oyununda taş rengi degiştirme yapılabilirmi android ios windowsda varsada eger elinde olan varsa paylaşabilirmi

13 Mar 2016
111
1
San Fransisc
taş rengi değiştirilebilir android .apk için apk editor pro ile yapılabilir
ama texture değişeceyi için yaptığın hilenin anlamı kalmaz işlev görmez görüntü olarak kalır.
yanlış diğilsem okey oyunlarında taş renklerinin textureleri gizleniyor

bende andorid üzerinden OKEY PLUS ELİT te hile yaptım bir açıktan faydalanarak 5 kattrilyon çip hackledim :D o açık hala var

Moderatör tarafında düzenlendi:

lejoiner

Üye
30 Kas 2008
70
0
slm kardeşim çanak okey için varmı taş rengi değiştirme senin okey elit için bulduğun açıktan geçerli olan açık çanak okey için

apk editor pro root gerekiyormu

Moderatör tarafında düzenlendi:

tigermen001

Yeni üye
3 Eki 2013
1
0
taş rengi değiştirilebilir android .apk için apk editor pro ile yapılabilir
ama texture değişeceyi için yaptığın hilenin anlamı kalmaz işlev görmez görüntü olarak kalır.
yanlış diğilsem okey oyunlarında taş renklerinin textureleri gizleniyor

bende andorid üzerinden OKEY PLUS ELİT te hile yaptım bir açıktan faydalanarak 5 kattrilyon çip hackledim :D o açık hala var
Bende Interim

Nasil oluyor okey elit cip yükleme bende isrerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.