Okul hayatı ile ilgili lütfen herkes baksın

athena555

Üye
19 Tem 2015
144
0
Arkadaşlar ben 9. sınıfta samsunda okuyodum puanım yetmediği için dedemin yanında kalıyodum dedem disiplinli bi insandı okulda derslerim de cidden iyiydi ilk dönem 2 onur belgesi 1 tane teşekkür belgesi almıştım ardından o seneyi bitirip istanbula ailemin yanında dönmeyi istiyodum istanbulda bi okulun bilişim böllümüne nakıl aldım neyse işte okul başladı 2 hafta okula gittim ardından kız meselesi çıkma kız mevzusu kavgalar bide devamsızlık olmuştu yaklaşık 35 40 gün devamsızlık yapmıştım ardından babam filan öğrendi klasik meseleler neyse bi işe girdim çıktım girdim böyle devam etti yaz tatiline kadar okulların açılmasına 1 ay kala tht ile tanıştım zaten öncedende merakım vardı bu işlere neyse herkesin öğrendiği klasik şeyleri öğrendim orta düzeyde sqlmap havij, deppweb,rat,keylogger vs. bu şeyleri az çok öğrendim benim asıl merak ettiğim bu programları nasıl yazıyolardı ilk başta bi deneyim diyerek visual studio 2013 indirdim ardınan bilirsiniz youtube dan videolar izleyerek 6 tane program yazdım tabi izleyerek yazdım asıl amacım bu kodlar nerede kullanılır title,dim,true,false vs benzer kodları nasıl kullanıcam gibisinden neyse ardından okulların açılmasına yakın bu işleri iyice boş verdim 5 gün filan kalmıştı neyse işte okullar açıldı ilk gün okula gittim herşey normaldi bi tek şey dışında benim ismimi sınıf listesinde yazmıyodu ardından 2. gün müdürle konuştum ben teknik lise olduğum için alttan gelen bi sınıf yokmuş anadolu bide endustri var sanırım neyse tam olarak bilmiyorum ardından konuştum işte hocam ben velimi getiriyim filan 4. kez dediğimde baktı oda zorla dedim hiç takmıyodu beni hoca hep başkasının gözününe bakıyodu ardından geçti bi gün velim geldi okula hülle diye bi yöntemle beni elektirik endustri bölümüne attılar cidden hayatım mahvoldu son bi kaç gündür okula gitmiyorum babamın haberi filanda yok derslerde hiç bişey öğrenemiyorum kafam hep dağınık düşünün böyle hazırlanırsınız heves edersiniz okula gitmek için artık bi sebebiniz vardır bi gidersiniz elektirik sınıfın yok hülle binbir olay geçer başınızdan arkadaşlar cidden bi düşünün.Yardım edin benim yerimde olsanız ne yapardınız ? Başka bi okulun billişim bölümüne nakil alabilirmiyim ? 9. sınıftayken bölümün hiç önemi yoktu öyle gider gelirdim fakat son zamanlarda bu bölüm yani bilişim cidden cennet gibi bi bölüm gözümde.Cidden bi yardım edin benim yerimde olsanız napardınız ? Arkadaşlar lütfen bi akıl verin çıkmaza düştüm gelecekteki hayatımı mahvetmek istemiyorum bazen diyorum sadece okulu bırakıp kendimi internneten izleyerek bu visual kod yazma işlerinemi atasam diye arkadaşlar lütfen bi akıl verin.

siyabentqxqx

Katılımcı Üye
10 Nis 2012
839
0
nereye
dostum ben hikayemi yazarsam meslek lisesi oalrak burda kelimeler yetmez özet geçeyim ben de elektrik bölümündeydim ve bilişmi deli gibi istiyorudum m.eb.e 100ün üstünde dilekçe verdik 20 30 kere milli eitime gitti yok bu arada okula gitmiyom devasızlık 8 falan oldu en son kalktım vali beye twet attım intahar edecem artık piskolojimö bozuldu yardım edein die sonra şansa vali beni emineyt müdrüne aktarmış beni çağırdı yarın gel konuşalım dedi gittim durumu anlatım bana seni başka bi okulun bişlim bölümüne alalımdedi hayır ben başka okula gitmek istemiyom dedim bizim müdürde pi ç bölüm deşitirmiyo ilk dönem bitti bitecek neyse sonunda gittim başka bi okula bi dönemlik ama sonra orda bi kıza aşık oldum ben by okulda kalcam dedim orda kaldım ilk dönem geç gitğim için tüm sınavlar 1 geçti 11 tane birm oldu sınıfı hocası babanmı çağırdı 11 tane zayıfı var dedi kalır sınıfta dedi babama 4 taneye indrsin geçirecem dedi indirdim geçirmedi forum diye küfür etmiyorum şimdi neyse kaldım sınıfta şuandada sınf tekrarrım okula her gidince o hocaya küfür ediyorum hikayemde daha çok detay var bu en kısa hali

athena555

Üye
19 Tem 2015
144
0
dostum ben hikayemi yazarsam meslek lisesi oalrak burda kelimeler yetmez özet geçeyim ben de elektrik bölümündeydim ve bilişmi deli gibi istiyorudum m.eb.e 100ün üstünde dilekçe verdik 20 30 kere milli eitime gitti yok bu arada okula gitmiyom devasızlık 8 falan oldu en son kalktım vali beye twet attım intahar edecem artık piskolojimö bozuldu yardım edein die sonra şansa vali beni emineyt müdrüne aktarmış beni çağırdı yarın gel konuşalım dedi gittim durumu anlatım bana seni başka bi okulun bişlim bölümüne alalımdedi hayır ben başka okula gitmek istemiyom dedim bizim müdürde pi ç bölüm deşitirmiyo ilk dönem bitti bitecek neyse sonunda gittim başka bi okula bi dönemlik ama sonra orda bi kıza aşık oldum ben by okulda kalcam dedim orda kaldım ilk dönem geç gitğim için tüm sınavlar 1 geçti 11 tane birm oldu sınıfı hocası babanmı çağırdı 11 tane zayıfı var dedi kalır sınıfta dedi babama 4 taneye indrsin geçirecem dedi indirdim geçirmedi forum diye küfür etmiyorum şimdi neyse kaldım sınıfta şuandada sınf tekrarrım okula her gidince o hocaya küfür ediyorum hikayemde daha çok detay var bu en kısa hali
şuan lise kaçsın ?

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
:D hocam aynı benim gibi bazı kısımları bende bilgisayar teknik bölümündeyim şuanda

Eğer teknik bölümü bu sene açıldı ve giremiyorsan müdürde problem vardır çünkü benim arkadaşım

İnşaat bölümündeydi ben gel dedim bu işte para var zevk alarak yaparsın dedim kabul etti dilekçe yollandı

Şuanda bilgisayar anadoluda dilekçe 1 aya onaylandıktan sonra benim sınıfıma gelecek tekniğe yani

Bende elektiriği hiç sevmem gitmek istemediğim böümlerin başında eğer çok istiyorsan bu meslekte

çok yüksek miktarda kazanabilirsin istediğini yaparak teknik liseye geçersen AĞ İŞLETMENLİĞİ

bölümünü tercih edebilirsin çünkü bu işte ilerleyip CİSCO veya CCNA deniyordu sanırım o belgeleri

aldıktan sonra önün açık hele çok büyük bir yere girersen 45 50 bin dolar veya tl para alırsın diyelim

athena555

Üye
19 Tem 2015
144
0
Hangi kurumlara dilekçe yollicaz tam olarak nereye yolladı dilekçeyi ?
:D hocam aynı benim gibi bazı kısımları bende bilgisayar teknik bölümündeyim şuanda

Eğer teknik bölümü bu sene açıldı ve giremiyorsan müdürde problem vardır çünkü benim arkadaşım

İnşaat bölümündeydi ben gel dedim bu işte para var zevk alarak yaparsın dedim kabul etti dilekçe yollandı

Şuanda bilgisayar anadoluda dilekçe 1 aya onaylandıktan sonra benim sınıfıma gelecek tekniğe yani

Bende elektiriği hiç sevmem gitmek istemediğim böümlerin başında eğer çok istiyorsan bu meslekte

çok yüksek miktarda kazanabilirsin istediğini yaparak teknik liseye geçersen AĞ İŞLETMENLİĞİ

bölümünü tercih edebilirsin çünkü bu işte ilerleyip CİSCO veya CCNA deniyordu sanırım o belgeleri

aldıktan sonra önün açık hele çok büyük bir yere girersen 45 50 bin dolar veya tl para alırsın diyelim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.