Okul Tabletleri Geri Alınıyor Mu?

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Merhabalar arkadaşlar ben bugün okuldan tablet aldım. Haliyle tabletin engelini kaldırdım google play vs. yükledim. fakat root yüklemedim. rootsuz yaptım yani. merak ettiğim şey ise tabletler bizden geri alıncak mı? ve benim yaptığımdan dolayı bir sıkıntı oluşur mu?

kaymakasm

Katılımcı Üye
19 Nis 2015
266
1
Arkadaşlar hocalar zaten tablet bile getirmiyorlar okula. tableti götürmücem zaten okula. sadece lise hayatının sonunda tabletler kesin olarak alınıyor mu alınmıyor mu onu merak ediyorum?

Anka Team1

Uzman üye
21 Şub 2016
1,556
0
İstanbul
Hocalar takip edildiği hakkında bilgi verdi ama bence fazla abarttı hiç inanmadım sene sonunda alınabilir çünkü tablet kitap değildir. Kimsede size sonsuza kadar bveleş tablet vermez haberiniz olsun. :)

Son düzenleme:

zlatan07

Üye
3 Eki 2015
72
0
TÜRKİYE
bizde de öyle dediler ben lise 1 ken aldım suanda lise 3 üm 99 luyum ilk senemizde anadolu liseselerine öncelik verildi fen liseleri ile beraber e tab 4 verdiler hemen alır almaz 1 hafta içinde kırdım 2 senedir her işimi görüyor hiçbir sıkıntı yok sene sonuda vermeyi düşünmüyorum ki hiç ders işlemedik daha hocalar kullanmayı bilmiyor akıllı tahtayı kullanan bile yok hayatta geri almazlar

counterci1961

Kıdemli Üye
1 Tem 2015
2,547
1
Hocalar takip edildiği hakkında bilgi verdi ama bence fazla abarttı hiç inanmadım sene sonunda alınabilir çünkü tablet kitap değildir. Kimsede size sonsuza kadar bveleş tablet vermez haberiniz olsun. :)

4 yıl sonra o tablet çöp olacak ayrıca fatih projesi normal kitapdan daha karlı her sene 14-15 kitap veriyorlar 4 yılda 45-50 kitap yapar tanesi 20 tl olsa 50x20=1000 TL eder. şuan etab 4 500 tl civarında piyasa fiyatı meb daha ucuza alıyordur yani kar amaçlı birazda bu proje

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.