Çözüldü Okuldan 3 Gün Uzaklaştırma Aldım Sorum Var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 Şub 2016
146
0
Trabzon
S.a beyler 19 yaşındayım halada liseye gidiyorum sınıfta kalma durumlarım olduğundan dolayı.
Kısa keseyim okulda sahte izin belgesi yaptım kendime ve bu öğrenildi 3 gün uzaklaştırma verdik dediler ama ben bunu pek inandırıcı bulmadım verdiğine inanmadım yani ben bunu resmi bir şekilde nasıl öğrenebilirim gözümü korkutmak için yapılan birşey olduğunu düşünüyorum dediğim gibi bunu resmi bir şekilde nasıl öğrenebilirim?

Neden inanmadım derseniz normalde 3 gün okula gelmemem gerekirdi müdür ben bunu tatil günlerine eklettirdim dedi

Moderatör tarafında düzenlendi:

1597534862

Uzman üye
19 Eki 2010
1,156
0
Samsun
Kardeşim resmi olarak bilmiyorum ama okul da bugüne kadar kaç kişi uzaklaştırma almış onu öğrenmeye çalış hocalardan bir kaç kişiyse o verilmemiştir bide aranızın iyi olduğu hoca varsa ona sor bence

CyberShooter

Katılımcı Üye
21 May 2014
419
0
lisede üçgün uzaklaştırma diye bişey yok bi hafta var diye biliyom ve işgünü olarak haftasonu eklenkemz müdür seni keklemeye çalışmış bişi olmaz merak etme

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Yardımcı olmak istemeyen arkadaşlar lütfen boş post atmasın, forum içindeki üslubunuza da dikkat edin.
Sahte izin belgesi derken dilekçe tarzı olandan mı ? Ben onu kendim hazırladım verdim hiç sıkıntı çıkmadı zaten izin belgesi yüzünden en fazla tutanak tutarlar o da göz korkutmak için arkadaşın da dediği gibi :) (2 tutanağım var)

13 Şub 2016
146
0
Trabzon
Yardımcı olmak istemeyen arkadaşlar lütfen boş post atmasın, forum içindeki üslubunuza da dikkat edin.
Sahte izin belgesi derken dilekçe tarzı olandan mı ? Ben onu kendim hazırladım verdim hiç sıkıntı çıkmadı zaten izin belgesi yüzünden en fazla tutanak tutarlar o da göz korkutmak için arkadaşın da dediği gibi :) (2 tutanağım var)

Hocam sahte izin dilekçesi velim yerine imza attım.

13 Şub 2016
146
0
Trabzon
İzin dilekçesinin sahtesi gerçeği olmaz o adı üstünde dilekçe okuma yazmayı bilen dilekçe yazma hakkında fikri olan herkes yazabilir dilekçeyi fakat sendeki sıkıntı sahte imza :) O olmasaymış sorun yokmuş aslında ailenin haberi yok muydu izin dilekçesinden ?
Hocam annemin haberi vardı ama normal olarak babamın imzasını attığım için direk olarak babamı aramışlar odalarına çağırdıklarında baban ben yazmadım dedi dediler. Bende annemin haberi var dedim ama senin velin baban dediler konuşmama bile imkan vermediler.

Mrjava

Kıdemli Üye
9 Ağu 2015
2,698
3
Detroit
Hocam annemin haberi vardı ama normal olarak babamın imzasını attığım için direk olarak babamı aramışlar odalarına çağırdıklarında baban ben yazmadım dedi dediler. Bende annemin haberi var dedim ama senin velin baban dediler konuşmama bile imkan vermediler.

Hiç merak etme daha önce uyarı almış mıydın ? tutanak ya da kınama cezası ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.