Okumayı en çok sevdiğin kitap türü nedir?

24 Mar 2022
63
23
Okumayı en çok sevdiğin kitap türü nedir?
Benim en sevdiyim kitab turu

APP Inventor ile Mobil Uygulama​

Algoritma ve Programlama Mantığı Programlama Kitaplarina bayiliyorum seve seve okuyorum​

Son düzenleme:

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
"Programlama ve Siber Güvenlik Forumlarında Açılan Gereksiz Konular" Adlı bir kitap.
Yazarı Helmsys.

350 sayfalık bir kitapmış. Çaylağından kıdemlisine üyesinden forum efsanesine herkesin dikkat etmesi gereken bazı notlar bulunuyormuş.
Bir rivayete göre bu kitap tersten okunursa Helmsys, gece baş ucuna gelerek o konuyu sil diyormuş.

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,578
4
1,405
Black Sheep
Genel olarak bilgi verici kitaplar ve polisiye kitapları.
ÖR:
Sosyal Mühendisin Maskesini Düşürmek
İstihbarat Teorisi
İnsanları Okumak
Binbaşı Ersever’den İtiraflar
Gizli İkna
Dijital Kale
Aromatik Adam

Bunların yanında bir sürü daha kitap okumuşluğum var, yukarıdakilerin hepsini de şiddetle tavsiye ederim.

Helmsys

Ar-Ge Ekibi Kıdemli
16 Mar 2022
1,492
25
1,653
Aksiyon ve Gizem türünde ki kitapları okumayı severim. Ayrıca @Helmsys dostumun da kitabını aldım. Gayet güzel bir kitap olmuş eline emeğine sağlık. Okurken insanın gözleri yaşarıyor mental sağlığı çöküveriyor...
Teşekkürler teşekkürler Kitabı ben yazdım fakat @Coderx37 Editörlüğünü, dağıtımını @Alih78 yaptı. Bu arkadaşlarımın adlarını söylemeden geçemeyeceğim zira emekleri çok büyük.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.