Oluşturduğum trojanları nerde test edebilirim

yol2005

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
402
1
arkadaşlar merhabalar..

Rat üzerinden oluşturdugum serverleri bağlantı varmı yokmu nerden test edebilirim ...

Site veya program önemli olan bilgisayarıma zarar vermesin..

Squcide

Yeni üye
8 May 2019
21
0
Oluşturduğun server'ın tüm fonksiyonlarını kapa,bilgisayarında çalıştır.
Test ettikten sonra DarkComet Killer kullanarak bilgisayarından kaldır

leaks

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
864
1
En iyisi bir sanal makine kurmak olacaktır... Ben normalde Debian GNU/Linux kullanıyorum orada Windows için mingw ile exe dosyası oluşturuyorum. Test ederken sanal makine olarak Windows XP kullanıyorum Win32 API'sini kullanarak yazdığım basit trojanları orada test ediyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.