Once hack sonra ddos

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Arkadaslar oyle dururken aklima guzel bisey geldi
Simdi burda siteler hackliyoruz sunuculara giriyoruz index atıp çıkıyoruz
Neden bu kadar kolay birakalim ki
Soyle bisey yapan yada deniyen varsa yazabilir mi
Siteyi hackledik sunucuya girdik
Sunucuda ROOT oluyoruz
Sonra guclu bi ddos scripti (hammer.py torshammer slowloris vb.) kurup ordan ddos saldirisi yapsak sunucu kapanana kadar 2-3 gun idare eder hatta benim aylar once hackledigim bi site var hala duzeltmemisler
Dedigim gibi tezim bu sekilde ve ise yariyacagina nerdeyse eminim
Bunu deneyen yada hakkinda dusuncesi olan var mı?

Np4QmO

Üye
18 Mar 2017
198
0
Görünmüyor
Programı kapatınca site geri gelir. Çünkü bant genişliğini o anlık tüketiyorsun. Paket gelmeyi bırkınca eğer serverde bir koruma olup da kendini kapatmadığı sürece site geri gelecektir.

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Programı kapatınca site geri gelir. Çünkü bant genişliğini o anlık tüketiyorsun. Paket gelmeyi bırkınca eğer serverde bir koruma olup da kendini kapatmadığı sürece site geri gelecektir.

Dostum hackledigin siteye degil baska bi yere aticaz dosu
Siteyi zaten hacklemis indeximizi basmis olucaz yada istersek sitelere dokunmadan oldugu kadar gizlide yapmayı deniyebiliriz
Yani sunucu bizim saldiri makinemiz haline geliyor sunucudaki sitelerle işimiz yok

Kelyback

Katılımcı Üye
17 Ocak 2016
758
1
buldun
Şimdi sen hacklediğin siteye hammer.py torshammer slowloris vb.) gibi güçlü dos scripti kurup sunucu kapanana kadar saldırı yapıcaksın ?

Bak simdi soyle anlatiyim
Mesela
Site 1 ve site 2 olsun
Site 1 , sunucu 1de-site 2 , sunucu 2de olsun
Ben 1. Siteyi hackliyip 1. Sunucuda root oldum
Oraya dos scriptimi kurdum
Sonra gittim 2. Siteye ve o wunucuya saldiriyorum farkli yani
Facebooku hackleyip sunucularindan twittera saldirmak gibi

Vysion1453

Katılımcı Üye
10 Mar 2016
357
0
of Darkness.
Bak simdi soyle anlatiyim
Mesela
Site 1 ve site 2 olsun
Site 1 , sunucu 1de-site 2 , sunucu 2de olsun
Ben 1. Siteyi hackliyip 1. Sunucuda root oldum
Oraya dos scriptimi kurdum
Sonra gittim 2. Siteye ve o wunucuya saldiriyorum farkli yani
Facebooku hackleyip sunucularindan twittera saldirmak gibi

O kısmı anladım , anlamadığım konu sen hacklediğin siteye torshammer slowlorisi nasıl kuracaksın :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.