Önceden Denenmiş Monitör Tavsiyeleri /- Combaqa

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
EmPpdv.png

V9r61P.png
TARAFIMCA DENENMİŞ MONİTÖR ÖNERİLERİ
Merhaba arkadaşlar birkaç hafta aradan sonra donanım önerilerine devam ediyorum. Önceki konumda mouse önerileri yapmıştım. Bu konumdada sizlere önceden kullandığım , arkadaşlarımın kullandığı ve birebir incelediğim monitörleri sunacağım. Beğenmediğim hiçbir donanımı size sunmuyorum unutmayın :) Yani sunduğum herşey tarafımca kullanılmıştır...
V9r61P.png
1-)AOC G2260VWQ6
Ürün Fiyatı : 600 TL-900TL
İlk hazır ayarlarındayken benim şahsen gözümü biraz ağrıtıyordu. Monitör ayarlarını kendinize göre ayarladığınızda gayet güzel bir monitör. Yaklaşık 3 yıl kullandım hala ara sıra çift monitör yaptığımda kullanıyorum. Gayet iyi bir monitör.
2-)Samsung LC24F390FHMXUF
Ürün Fiyatı : 700 TL
Bu monitöre sahip olmadım ama yakın bir arkadaşımda mevcut ve gayet memnun onun önerisi üzerine bunuda eklemek istedim.Bir kaç kez görmüştüm kötü olduğunu düşünmüyorum.
3-)MSI Optix MAG27C
Ürün Fiyatı : 2000TL
BU yaz almayı planladığım mükemmel bir monitör.Bir internet kafede ve birebir olarak arkadaşımın evinde deneme fırsatım oldu. Gayet güzel bir performansı var kendinize göre konumunu ayarlayabiliyorsunuz.Gayet güzel bende inşallah alacağım bundan :):)
V9r61P.png
Bu konuyu mouse önerilerimdeki konum kadar uzun yapamadım sonuçta size denenmemiş şeyleri önermek istemedim . Bu 3 monitör gayet iyi performans veriyor ben 3ünüde deneme fırsatı buldum.Kötü bulduklarımı konuya katmadım. Birdahakine kulaklık ve klavye önerilerimi paylaşacağım o konularda birçok önerinin olacağından emin olabilirsiniz :)
V9r61P.png

Skarter

Uzman üye
9 Tem 2015
1,676
1
Uganda
Evet güzel bir konu olmuş emeğinize sağlık benimde yaza güzel bir monitör almam lazım 3.seçenek baya ilgimi çekti teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.