önemli lütfen adminler baka bilirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
Biraz daha açar mısın ? İmzanda mı video olmasını istiyorsun ya da konu açarken içine video mu koymak istiyorsun ? Bu ara sosyal paylaşım sitesi değildir burası.

kaplan_ahmet

Uzman üye
27 Ağu 2010
1,158
0
usta ben Terör Lanet ve Çanakkale ile ilgili bir video atmak istedim ve yapamadın sadece arkadaşların bilmesini istediğim bir video

Dostum bu bölüme gir. Yeni konu aç. Sonra üstte yazı tipleri vs. var YouTube simgesi var ona tıkla ve youtube linkini gir oraya ve konuyu aç videonu herkes görebilir bu sayede. Ama youtube'ye upload etmelisin videonu..

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
2p78b.png

youtubeden paylaşım yapacaksan = den sonraki kısmı kopyalayıp burda üstteki you tube işretibe tıklayacaksın örnek (
bu iki youtube yazısının arasına kopyaladığın kodu yapıştıracaksın aynen resimdeki kopyaladığım yer gibi

17 Nis 2010
53
0
ya usta eyvallah benim şimdi bilgisayarda bir zamanlar çanakkale için ve devlet için videolarım varda onları paylaşmak isterim sakın yanlış anlamayın sizin dediğiniz gibi sosyal paylaşım sitesi degil biliyorum ama çanakkaledeki mucizeleri arkadaşların bilmesini isterim yardım edermisin ...

Orhan Eser

Uzman üye
7 Ocak 2011
1,970
2
rica ederim bidahaki konu açışınızda unutmayın konu başlığı konuyla alakalı olmalı bu kuralımızdır yoksa konularınız silinir...konu çözülmüştür kilit lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.