Öneri İstiyoruz İnstagram'da Satış

sesver21

Yeni üye
27 Şub 2011
24
0
Arkadaşlar Merhaba Öncelikle
Ben İnstagramdan Satış yapmayı Düşünüyorum Ama Kaliteli bir iş Düşünüyorum Neler Satabiliriz Önerilerinizi Almak istiyorum Yardımcı olurmusunuz:yo

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
Buna Sizin Karar Vermeniz Gerekli Gidipte Ekmek Sat Diyemeyiz Herhalde ;) Bunun İçin Sizin Aklınızda Olan Birkaç Fikiri Bize Sunup İlgi Alanınız Ne İş Yapıyorsunuz Onun Hakkında Bilgi Verirseniz Daha Net Yardımcı oluruz.

sesver21

Yeni üye
27 Şub 2011
24
0
Buna Sizin Karar Vermeniz Gerekli Gidipte Ekmek Sat Diyemeyiz Herhalde ;) Bunun İçin Sizin Aklınızda Olan Birkaç Fikiri Bize Sunup İlgi Alanınız Ne İş Yapıyorsunuz Onun Hakkında Bilgi Verirseniz Daha Net Yardımcı oluruz.

Ben Aslında Bilgisayar Satmak İstiyorum Teknoloji Üzerine Satışları Düşünüyorum Ama Daha mantıklı Fikirleri olan Arkadaşlarda Olabilir diye burdan fikir almak istedim

sesver21

Yeni üye
27 Şub 2011
24
0
Bilgisayar biraz riskli. Piyasa o yönden çok iyi değil aksesuar veya kıyafet güzel olur...

Aslında Aksesuar Güzel olur ama piyasayı cok iyi bilmemiz gerekiyor bilgisayar Riskli evet. Ama Dolandırılma Şansımız Fazla yok hemde kaliteli iş olur diye düşünüyorum ilk başlarda Uygun Fiyatlar ile piyasaya girmeyi düşünüyorum kaliteyi düşürmeden

Pirikoo

Kıdemli Üye
30 Tem 2017
2,455
3
Onun Galbi
Hocam , Butcem Var demissiniz once bir karar verib aliexpress tavsiyemdir

Ondan sonra buyuk sayfalara reklam verin ve guven kazanin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.