Online chat uygulaması Yardımm!!!

BlackWorrior

Katılımcı Üye
29 Tem 2016
310
0
Dostlar okuldan bi proje ödevi aldım konusu online chat uygulaması geliştirme benim için çok öenmli bu dönem geçmem lazım son senem bi yardımcı olurmusunuz bilen veya yardımcı olucak birileri varmı ?

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
:D

Yahu benden bu sitede sanırım toplamda 3 kez chat programı istendi.. Hazır yardım ettiğim ödevi gönderirim istersen..

Ama hangi dil?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.