Online Oyunun Sunucu Taraflı Dosyalarını Ele Geçirme !

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
Merhaba iyi forumlar...

2008' den beri oynadığım bir oyun var. İsmi Angels Online.. Çince versiyonu:天使之恋ol diye geçiyor

Bu oyunun private serverları çıktı 2019 yılından günümüze kadar 6-7 tane.. özel sunucular türedi.. sahiplerinin hepsi çinli :S bir şekilde bu dosyaları ele geçirmişler... aramadığım yapmadığım denemediğim kalmadı.. akıl fikir verebilecek birileri varmı???

Server Files'lar bu şekilde: server filesin ne demek olduğunu bilmeyen varsa diye yazıyorum.. bu dosyalar ile oyunun kendinize ait olan sunucusunu açabilirsiniz.. oyun sahibi olursunuz yani

çinli adamın discord hesabını hacklemeyi... sunucuya ddos atmayı.... gezmediğim internet sitesi çince japonca ingilizce tayvanca her dilden aramadığım sayfa kalmadı asla pes etmedim ama :D :D

Lütfen bir bilgisi olan... aklına bir fikir gelen lütfen yazsın...

Son olarak bir şey buldum fygonzalo - Overview

burada adam paket koklayıcı paket analizi vs paylaşmış ama Iq um yetmedi gerçekten hırs yaptım bulucam bu dosyaları....

şimdiden teşekkürler iyi forumlar herkese

Moderatör tarafında düzenlendi:

tamam ağa

Uzman üye
7 Haz 2023
1,489
844
kral çok hoşuma giden bir oyun. ayrıca para kazanmakta var işin ucunda baya ilerleme kaydettim de sonuca varamadım daha :D hiç bilen yardımcı olmak isteyen birileri de yok ondan uzun sürüyor
Kaynak kodları madem bu kadar çok istiyorsun ve yıllarca bunun peşindesin niçin APT gruplarına para verip kodları çaldırmadın ki?
sanırım o kadar paran vardır herhalde (260k$)
ben olsam çoktan vazgeçmiştim 9 yıl olmuş...

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
yaaa bende tam bilmiyorum tek bildiğim hacker kiralıyorsun sana buluyo ama fiyatı baya pahalı 10 k dolardan başlıyo dolandırılma şansında var

bu dosyaları alan brezilyalı bir eleman var adilson diye adı ona da sordum nasıl aldın ele geçirdin diye sunucular arası dosya çalan insanları kirala gibi şeyler söyledi 10k$ olsa bu oyunla mı uğraşırım :D sağol yinede cevap içinn

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
340
İstanbul
Selamlar,

Kaynak kodları bulsanız bile buna uygun derleme araçlarını, patchleri ve sunucu ihtiyaçlarını karşılayacak bilginiz olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle profesyonel bir destek almanız gerekmekte. Biraz bakınca 300 usd gibi rakamlara satanlar görünüyor. Bu kişilerden anahtar teslim şekilde satın almanız çok daha mantıklıdır. Reddit forumunda mevcut satıcıları.

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
Selamlar,

Kaynak kodları bulsanız bile buna uygun derleme araçlarını, patchleri ve sunucu ihtiyaçlarını karşılayacak bilginiz olmadığını düşünüyorum. Bu nedenle profesyonel bir destek almanız gerekmekte. Biraz bakınca 300 usd gibi rakamlara satanlar görünüyor. Bu kişilerden anahtar teslim şekilde satın almanız çok daha mantıklıdır. Reddit forumunda mevcut satıcıları.

Selam..

Yok hocam dolandırıcı o :D 2016 senesindeydi sanırım bu dosyalara sahip olan adam 50k$ a satıyordu ama sonra satmaktan vazgeçti kendi sunucusunu açtı ve para basıyor... Oyunun orjinal sahibini buldum Userjoy Türkiye sunucusu vs açmak istediğimi felan yazdım bakalım ne olacak :D

Bu oyunun sunucu dosyaları bulunup sunucu açılabilinirse paraya para demez sunucu sahibi.. edit: haftada 3.000 $ bazı haftalar daha fazla kazandığını belgelerle adam bana göstermişti

müthiş bir sosyal mühendislikle adama discorddan exe dosyası attım tıkladı kek gibi ancak adamın discord şifresi vs yerine saçma saapan bilgileri geldi mac adresi geldi ip adresi geldi :D bu çinliden dosyaları nasıl yürütücem yav

arkadaşalr bu sunucu kiralayan şirketler böyle birşey yapıyor mu ??

sunucu kiralayan şirkete rica etsek ücret ödesek vs bu dosyaları çalabilir mi :D ? yabancı agalar öyle bişeyler dedi

güncelleme +++

arkadaşlar sunucuya tek taraflı girmeyi başardım :D :D

oyun online (multiplayer) binlerce insan var ancak sunucu da bir ben bir npc ler bir de yaratıklar var :D

online oyunu tek taraflı oynuyorum tek başıma..

şimdi sıra geldi dosyaları nasıl alacağıma fikir vs paylaşır mısınız :D

F

Floppaging

Ziyaretçi
Genellikle bu tür oyunların sunucu taraflı kodlarına erişmeniz için sunucuya sızmanız gerekir (0-day tarzı bir şey bulmanız lazım), yüksek ihtimalle bu sunucu kodlarını tersine mühendislik ile oyunun sunucu ile arasında olan network trafiğini ve bu iletişimin client üzerindeki etkisini uzun süre analiz ederek oluşturdular.

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
Genellikle bu tür oyunların sunucu taraflı kodlarına erişmeniz için sunucuya sızmanız gerekir (0-day tarzı bir şey bulmanız lazım), yüksek ihtimalle bu sunucu kodlarını tersine mühendislik ile oyunun sunucu ile arasında olan network trafiğini ve bu iletişimin client üzerindeki etkisini uzun süre analiz ederek oluşturdular.

dediklerin %100 doğru

ben nasıl bir yöntem izlemeliyim gram bilgim yok maalesef sunucuya sızma & tersine mühendislik vs..

burda adam bir proje başlatmış 2019 da ve bu private sunucu da 2019 da çıkmış muhtemelen bunları kullanarak yaptı adamlar. ben baya uğraştım birşey yapamadım :S

F

Floppaging

Ziyaretçi
dediklerin %100 doğru

ben nasıl bir yöntem izlemeliyim gram bilgim yok maalesef sunucuya sızma & tersine mühendislik vs..

burda adam bir proje başlatmış 2019 da ve bu private sunucu da 2019 da çıkmış muhtemelen bunları kullanarak yaptı adamlar. ben baya uğraştım birşey yapamadım :S
İlk önce C/C++ temelini attıktan sonra biraz x86 assembly, sonrasında tersine mühendislik, ağ trafiği ve ağ iletişimlerinin çalışma mantığı ve bunların analizi, bunların hepsini hallettikten sonrada oyunların client-server iletişimini nasıl kurduğunu öğrenmen gerekicek, yol uzun ve aylarını/yıllarını alabilir sıfırdan private server yazıcak düzeye gelmek.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.