••Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

Shooter_

Katılımcı Üye
8 Nis 2009
740
0
c:/windows/system32
SHOOTER_

Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

Aşağıdaki resim psikolojik saptamalarda kullanılıyor ve resmin gerçek anlamını 10000 kişiden yalnızca 1'i anlayabiliyor. Resmin gerçek anlamını anlayabilenler, doktorlar tarafından gözetim altında tutularak, üzerlerinde deneyler ve araştırmalar yapılıyor. Resmin ne anlama geldiğini anlayamayanlara ise resmin anlamı açıklanmıyor, böylece resmin anlamının herkes tarafından bilinmesi engellenmiş olunuyor.

İşte O Resim

psychologyxp8.jpg

EMEGE SAYGIN OLSUN

*reventon*

Uzman üye
28 Eki 2008
1,536
1
ben bulutların içinde bakan altlı üstlü iki göz gördüm ve de yerde yatan iki kişi ama ne anlama geldiğini çözemedim...

kako

Yeni üye
1 Haz 2009
11
0
üst tarafta kuşlarabenzer altta ise bir şeye benzetemediğim enteresan şeyler görüyorum:drunk
bence boşverin gitsin bir kuyuya taş atar çıkaramaz demişler xD

berserk

Üye
29 May 2009
123
0
arkadaşlar 10000 kişiden biriyim şu anda dikkatli bakın beynimiz bunu normal şartlarda algılamamızı istiyo biraz zorlarsak ve hayl gücü katarsak çıkıyo aslında orda bize gösterilen o deil orda olması gereken şeyi degil olabilecek şeyleri görmeniz isteniyo bn dönen bi dünya ve rüzgarlı bi havada savrulan bulutlar gördüm Helal bana aaa

turk_ataturk

Yeni üye
28 May 2009
2
0
35
TÜRKİYE
Ben heryerde garip yüzlü insanlar görüyorum vahşi bir hayvan bir et bulunca koşar ya işte hepsi bir şeyin üşüyormuş gibi geldi bana:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.