••Bu Resmin Ne Anlama Geldiğini, 10000 kişiden Yalnızca 1'i Anlayabiliyor

mk9992

Yeni üye
24 Ocak 2012
7
0
ben bulutların orda tanklar ve savaş görüyorum. bide dünyayı küçük çizmiş dünyanın yuvarlaklığı anlaşılıyor yere bakınca

OzeRSnmzY

Üye
18 Şub 2011
109
0
30
Bursa
Ben bunun aynısını ilkokul 3e giderken falan çiziyodum yani :D Benide incelemeye alsınlar. :D Hatta benim çizdiğim resme çok benziyor altına imzamıda atsaydım keşke :(

Impulse

Üye
15 Tem 2011
53
0
soldan 2. ağaçta bi bebek silüeti var. soldan 3.ağaçta(şu yerden başlayan varya o işte) bir kafa var soldan gözüken bir kafa muhtemelen erkek kafası sağdan ikinci ağaçta bir aslan kafası silüeti var. gölgelere bakarsak ve bu resmi bir fotoğraf olark düşünürsek fotoğrafı çeken kişi fotoğrafta bulunan karenin güneyinde bulunuyor.(hava aydınlık olduğundan gündüz vakitleri o yüzden güney yoksa kuzey olurdu.)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.