Oops, an error occurred. HATASI

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Merhaba arkadaşlar i̇nstagramda gezi̇ni̇rken bi̇rden ekran beyaz oldu ve " oops, an error occurred. " bu hatayi verdi̇.
şuan i̇nstagram hesabima eri̇şemi̇yorum. Uygulamayi si̇ldi̇m yükledi̇m yi̇ne ayni hata var.
Başka ci̇hazdan gi̇ri̇ş yapmayi denedi̇m ayni hata var.
İnstagram şi̇fremi̇ sifirlayayim dedi̇m kullanici bulunamadi di̇yor.
Nasil geri̇ eri̇şi̇m sağlayabi̇li̇ri̇m hesabima?
Aci̇len yardimlariniza i̇hti̇yacim var

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
35
2,565
Tanrı dağı
Merhaba arkadaşlar i̇nstagramda gezi̇ni̇rken bi̇rden ekran beyaz oldu ve " oops, an error occurred. " bu hatayi verdi̇.
şuan i̇nstagram hesabima eri̇şemi̇yorum. Uygulamayi si̇ldi̇m yükledi̇m yi̇ne ayni hata var.
oops an error occurred hatasını mobil veriden alıyorsanız Wi-fi'ye, kablosuzdan alıyorsanız mobil bağlantınıza geçiş yapıp deneyin, basit ama etkili bir çözümdür. İnstagram'ı bilgisayardan kullanmayı deneyin. Eğer işe yararsa telefonunuzun güncel olmaması veya programın geçici sorunundan kaynaklanıyordur.
Alıntı Cevaptır. Burdan Ulaşabilirsiniz.

Endisafk

Yeni üye
27 Ağu 2021
32
10
24
Merhaba!
Öncelikle hatayı neden aldığına el atalım;

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bağlı olduğun internette bir sorun olabilir, internet sağlayacağın ile görüşebilir, modemini sıfırlayabilir ve tekrar kurulum yapıp temiz bir şekilde bağlanabilirsin.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Android kullanıyorsan eğer, belleğin aşırı dolmuş olabilir. Gereksiz uygulamaları silip yer açabilirsin.
Eğer ilk defa ve sebebsiz bu hata ile karşı karşıya isen, sunuculardan dolayı genel İnstagram kullanıcılarının yaşadığı bir sorunu yaşıyor olabilirsin. Bir süre sorunu düzeltmelerini bekleyebilirsin.
Telefonunda veya modeminde bir arıza olabilir, telefonunu ve modemini sıfırlayıp tekrar girmeyi deneyebilirsin.

Gelelim Bu hatayı ekstra çözümler ile nasıl gidereceğine;
Eğer VPN kullanıyorsan kapatıp tekrar deneyebilirsin.
Bilgisayardan İnstagram şifreni değiştirip tekrar girmeyi deneyebilirsin.
İnstagram yardım merkezi ile iletişime geçebillirsin.
Eğer bunların hepsini yaptığın zaman bir düzelme olmadı ise ve VPN kullanmıyorsan eğer VPN indirip tekrar girmeyi deneyebilirsin her yöntemi denemekte fayda var.

Bu çözümleri 3 farklı siteden buldum, kopyala yapıştır alıntısı değildir kendi cümlelerim ile çevirip yardımcı olmaya çalıştım hepsini denersen bir çözüme kavuşabilirsin en son çare olarak İnstagram yardım merkezine başvurmak en doğrusu olacaktır.
Şimdiden Kolay Gelsin..

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Merhaba!
Öncelikle hatayı neden aldığına el atalım;

Bağlı olduğun internette bir sorun olabilir, internet sağlayacağın ile görüşebilir, modemini sıfırlayabilir ve tekrar kurulum yapıp temiz bir şekilde bağlanabilirsin.
Android kullanıyorsan eğer, belleğin aşırı dolmuş olabilir. Gereksiz uygulamaları silip yer açabilirsin.
Eğer ilk defa ve sebebsiz bu hata ile karşı karşıya isen, sunuculardan dolayı genel İnstagram kullanıcılarının yaşadığı bir sorunu yaşıyor olabilirsin. Bir süre sorunu düzeltmelerini bekleyebilirsin.
Telefonunda veya modeminde bir arıza olabilir, telefonunu ve modemini sıfırlayıp tekrar girmeyi deneyebilirsin.

Gelelim Bu hatayı ekstra çözümler ile nasıl gidereceğine;
Eğer VPN kullanıyorsan kapatıp tekrar deneyebilirsin.
Bilgisayardan İnstagram şifreni değiştirip tekrar girmeyi deneyebilirsin.
İnstagram yardım merkezi ile iletişime geçebillirsin.
Eğer bunların hepsini yaptığın zaman bir düzelme olmadı ise ve VPN kullanmıyorsan eğer VPN indirip tekrar girmeyi deneyebilirsin her yöntemi denemekte fayda var.

Bu çözümleri 3 farklı siteden buldum, kopyala yapıştır alıntısı değildir kendi cümlelerim ile çevirip yardımcı olmaya çalıştım hepsini denersen bir çözüme kavuşabilirsin en son çare olarak İnstagram yardım merkezine başvurmak en doğrusu olacaktır.
Şimdiden Kolay Gelsin..
emegin icin cook tesekkurler kardesim
[email protected] a yazdim son care
bi arkadasimada aynisi oldu 3 gun sonra otomatik olarak duzeldi.
ben bu hatayi bikac kez daha aldim
bilgisayardan imacros diye bi uygulama kullaniyorum.
instagramda otomatik olarak anasayfada paylasilan herseyi aninda begeniyo
buda bana hem takipci kazandiriyo
hemde hesabimin etkilesimi iyi oluyu
ama iste bazen boyle sorunlar cikariyo tabii
hemen hemen butun yontemleri denedim
ve sonuc alamadim
3 gun daha bekliycem
eger duzelmezse zaten hesap kalici olarak kapanmis demektir.
ama bastada soyledigim gibi emegin ve bilgilendirmen icin tesekkur ederim

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
6
649
42
Sayın Kullanıcı Cihazınızda bulunan mevcut VPN uygulaması bu hataya sebebiyet verir. internet bağlantınızda yavaşlık ya da modeminizde bir arıza. İnternet sunucunuzun yavaşlamasına neden olur. Instagram’ın çökmesi durumda ya da kullanıcıların aynı anda uygulamaya erişim sağlamaya çalışmaları durumunda sunucu bağlantısında oluşan yavaşlık. Bu durumsa oops an error occurred hatasına yol açan olaylardan biridir. Cihazınızda bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız uygulama belleğiniz aşırı dolmuş olma ihtimali var böylece cihazınız uygulamadan veri çekmede zorlanacaktır. Bu da Instagram uygulamasına erişmek istediğinizde sorun yaratacaktır. Bağlı olduğunuz internette sorun mevcut olabilir. İnternet bağlantısı kimi zaman yeterince güçlü olmayabiliyor. Bu durumda hataya neden olur

Endisafk

Yeni üye
27 Ağu 2021
32
10
24
emegin icin cook tesekkurler kardesim
[email protected] a yazdim son care
bi arkadasimada aynisi oldu 3 gun sonra otomatik olarak duzeldi.
ben bu hatayi bikac kez daha aldim
bilgisayardan imacros diye bi uygulama kullaniyorum.
instagramda otomatik olarak anasayfada paylasilan herseyi aninda begeniyo
buda bana hem takipci kazandiriyo
hemde hesabimin etkilesimi iyi oluyu
ama iste bazen boyle sorunlar cikariyo tabii
hemen hemen butun yontemleri denedim
ve sonuc alamadim
3 gun daha bekliycem
eger duzelmezse zaten hesap kalici olarak kapanmis demektir.
ama bastada soyledigim gibi emegin ve bilgilendirmen icin tesekkur ederim
Rica ederim, yardımcı olamadığım için üzgünüm fakat araştırdığım kadarı ile başka yöntemler bulamadım.
Dediğin gibi kullandığın uygulama sorun çıkartıyor olabilir, eğer hatayı düzeltebilirsen o uygulamayı artık kullanmamanı tavsiye ederim.

İyi Forumlar.

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Rica ederim, yardımcı olamadığım için üzgünüm fakat araştırdığım kadarı ile başka yöntemler bulamadım.
Dediğin gibi kullandığın uygulama sorun çıkartıyor olabilir, eğer hatayı düzeltebilirsen o uygulamayı artık kullanmamanı tavsiye ederim.

İyi Forumlar.
tavsiyene uyucam bu sondu zaten bidaa kullanmiycam imacrosu
zaten 222k takipcim vardi
boşuna zorladim hesabi

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Sayın Kullanıcı Cihazınızda bulunan mevcut VPN uygulaması bu hataya sebebiyet verir. internet bağlantınızda yavaşlık ya da modeminizde bir arıza. İnternet sunucunuzun yavaşlamasına neden olur. Instagram’ın çökmesi durumda ya da kullanıcıların aynı anda uygulamaya erişim sağlamaya çalışmaları durumunda sunucu bağlantısında oluşan yavaşlık. Bu durumsa oops an error occurred hatasına yol açan olaylardan biridir. Cihazınızda bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız uygulama belleğiniz aşırı dolmuş olma ihtimali var böylece cihazınız uygulamadan veri çekmede zorlanacaktır. Bu da Instagram uygulamasına erişmek istediğinizde sorun yaratacaktır. Bağlı olduğunuz internette sorun mevcut olabilir. İnternet bağlantısı kimi zaman yeterince güçlü olmayabiliyor. Bu durumda hataya neden olur
tesekkurler :)(

Profesör

Kadim Üye
10 Nis 2020
5,088
225
1,608
-Türkistan-
Merhaba değerli üye;

Instagram Oops An Error Occurred Hatasının Sebepleri Nelerdir? Oops an error occurred hatası kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi Instagram uygulaması kaynaklı da olabilmekte. Oops an error occurred hatasının nedenleriyse şu şekilde: Mobil cihazınızda bulunan mevcut VPN uygulaması bu hataya sebebiyet verir. Mevcut internet bağlantınızda yavaşlık ya da modeminizde bir arıza. Bu da internet sunucunuzun yavaşlamasına neden olur. Uygulamada olan global bir sorun. Instagram’ın çökmesi durumda ya da kullanıcıların aynı anda uygulamaya erişim sağlamaya çalışmaları durumunda sunucu bağlantısında oluşan yavaşlık. Bu durumsa oops an error occurred hatasına yol açan olaylardan biridir. Android cihazınızda bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız uygulama belleğiniz aşırı dolmuş olma ihtimali var böylece cihazınız uygulamadan veri çekmede zorlanacaktır. Bu da Instagram uygulamasına erişmek istediğinizde sorun yaratacaktır. Bağlı olduğunuz mobil internette sorun mevcut vardır. Mobil internet bağlantısı kimi zaman yeterince güçlü olmayabiliyor. Bu durumda hataya neden olur. (Instagram Destek)

Instagram Oops An Error Occurred Hatası Çözümleri Nelerdir?

Mobil cihazınızda mevcut bulunan VPN uygulamasını kaldırın ya da bağlantısını kapatın. Mevcut modeminizde arıza olabilir. Bunun için modeminizi kapatıp açmayı veya mobil internete geçiş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamada global bir çökme problemi mevcutsa tek yapmanız gereken bu sorunun geçmesini beklemek olacaktır. Android cihaz üzerinde bu sorunu yaşıyorsanız uygulamanın ön belleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bu sorununuza çözüm üretecektir. Mobil internet bağlantınızda yaşanan problem nedeniyle bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için mobil internet bağlantısından wi-fi bağlantısına geçmeyi deneyebilirsiniz.

azqt

Üye
19 May 2021
59
8
Merhaba değerli üye;

Instagram Oops An Error Occurred Hatasının Sebepleri Nelerdir? Oops an error occurred hatası kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi Instagram uygulaması kaynaklı da olabilmekte. Oops an error occurred hatasının nedenleriyse şu şekilde: Mobil cihazınızda bulunan mevcut VPN uygulaması bu hataya sebebiyet verir. Mevcut internet bağlantınızda yavaşlık ya da modeminizde bir arıza. Bu da internet sunucunuzun yavaşlamasına neden olur. Uygulamada olan global bir sorun. Instagram’ın çökmesi durumda ya da kullanıcıların aynı anda uygulamaya erişim sağlamaya çalışmaları durumunda sunucu bağlantısında oluşan yavaşlık. Bu durumsa oops an error occurred hatasına yol açan olaylardan biridir. Android cihazınızda bu sorunla karşı karşıya kaldıysanız uygulama belleğiniz aşırı dolmuş olma ihtimali var böylece cihazınız uygulamadan veri çekmede zorlanacaktır. Bu da Instagram uygulamasına erişmek istediğinizde sorun yaratacaktır. Bağlı olduğunuz mobil internette sorun mevcut vardır. Mobil internet bağlantısı kimi zaman yeterince güçlü olmayabiliyor. Bu durumda hataya neden olur. (Instagram Destek)

Instagram Oops An Error Occurred Hatası Çözümleri Nelerdir?

Mobil cihazınızda mevcut bulunan VPN uygulamasını kaldırın ya da bağlantısını kapatın. Mevcut modeminizde arıza olabilir. Bunun için modeminizi kapatıp açmayı veya mobil internete geçiş yapmayı deneyebilirsiniz. Uygulamada global bir çökme problemi mevcutsa tek yapmanız gereken bu sorunun geçmesini beklemek olacaktır. Android cihaz üzerinde bu sorunu yaşıyorsanız uygulamanın ön belleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. Bu sorununuza çözüm üretecektir. Mobil internet bağlantınızda yaşanan problem nedeniyle bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bunun için mobil internet bağlantısından wi-fi bağlantısına geçmeyi deneyebilirsiniz.
bilgilendirme icin tesekkur ederim
ama bu yontemelerin hic biri işe yaramiyor
tekrardan saolun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.