Oops, an error occurred. Instagram.

oktaysx

Yeni üye
2 May 2019
4
0
Selamın aleyküm hayırlı günler hayırlı ramazanlar.
Öncelikle konuya şu şekilde başlasam iyi olur geçtiğimiz 15 gün önce tam olarak Instagram hesabima giriş yapamaya çalıştım ve şöyle bir yazı ile karşılaştım oops, an error occurred. Tabi giriş yaptı hesaba aradan 1 saniye geçiyor geçmiyor böyle bembeyaz ekran geliyor bu yazı var ve ne mesaj ne hikaye ne bildirim filan aklınıza ne geliyorsa açılmıyor. Telefon rest attım Instagram sildim modem rest attım 25den fazla farklı telefon ile giriş yaptım hata VPN denedim ücretli olanlar dahil olmadı ya kafayı yedim 15 gündür giremiyorum bu sorun yeni çıktı çözümü bilen veya çözebilecek arkadaş varsa sevinirim. Umarım yararlı olur hepinize. Teşekkür ederim 😊

Not. Eğer forumdan çözen olmazsa mutlaka birileri okur bu yazıyı çozulunce sizlere yorum olarak anlatırım.

28 Ara 2010
132
0
Selamın aleyküm hayırlı günler hayırlı ramazanlar.
Öncelikle konuya şu şekilde başlasam iyi olur geçtiğimiz 15 gün önce tam olarak Instagram hesabima giriş yapamaya çalıştım ve şöyle bir yazı ile karşılaştım oops, an error occurred. Tabi giriş yaptı hesaba aradan 1 saniye geçiyor geçmiyor böyle bembeyaz ekran geliyor bu yazı var ve ne mesaj ne hikaye ne bildirim filan aklınıza ne geliyorsa açılmıyor. Telefon rest attım Instagram sildim modem rest attım 25den fazla farklı telefon ile giriş yaptım hata VPN denedim ücretli olanlar dahil olmadı ya kafayı yedim 15 gündür giremiyorum bu sorun yeni çıktı çözümü bilen veya çözebilecek arkadaş varsa sevinirim. Umarım yararlı olur hepinize. Teşekkür ederim 😊

Not. Eğer forumdan çözen olmazsa mutlaka birileri okur bu yazıyı çozulunce sizlere yorum olarak anlatırım.

Şifreni sıfırla fakat bundan önce facebook ile giriş yapmayı dene.

oktaysx

Yeni üye
2 May 2019
4
0
Sorun çözüldü yazı tamamen gitti. Giriş sağlanıyor. Mesaj atabilirsiniz müsait olunca donerim. Forum üzerinden. Donmezsem eğer okimx instagram hesabım dm ile ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

oktaysx

Yeni üye
2 May 2019
4
0
Arkadaşlar sorun kaynağı. Siz hesabınız ile yorum veya hikaye gönderi paylaşınca Instagram kaldırıyor bunu ve size kaldırıldığına dair yazı geliyor. Fakat bu yazı ilk aşamada çıkmıyor. Siz o yazıda tamam tiklamadikça. Sizlere tavsiyem. Hiç bir şey yapmayın eski bı telefon ile giriş sağlayın 4s 5 veya düz 4 ile ipohne. Bu şekilde düzelecektir eğer imkan yoksa bu tür cihazlara. Ortalama 30 gün içinde kendiliğinden düzelir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.