Open Vpn Config Editleme

Demir57

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
477
0
Turkmenistan

Evet,orası tercihinize bağlı dilerseniz başka bir ülkeyle değiştirebilirsiniz. :)

Örneğin:us.privateinternetacces.com, france.privateinternetacces.com

Hocam 2 saat vaktim harcadim yapamadim benim proglemim su open.vpn
Yani siteden aldigmiz proxylari kopyala yapistir yapiyorum portuda birlikte ama gene config calismiyorr. Yardimci olursaniz sevinirim

Wonoyt

Üye
15 Mar 2018
61
0
25
C:/
Merhaba arkadaşlar,bugün sizlere "Open Vpn" configindeki proxy değiştirmeyi göstereceğim. Öncelikle Telefonunuzda metin belgelerini açan uygulama bulunmaktadır.Benimde kullandığım metin belgelerini açma ve daha birçok özelliği bulunan "Es Dosya Yöneticisini" öneririm. Es Dosya Yöneticisi İndir Bu uygulamayı da yükl...
güncel proxy adresini kendi adresinle mi değistirdin ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.