Network OpenVpn [AF_INET Hatası HK

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Merhaba arkadaşlar , üstatlar bundan 3 4 saat önce sorunsuz çalışan openvpn şimdi şöyle bir hata veriyor ;

TCP: connect to [AF_INET]xxx.xxx.xxx.xx:xxxx failed: Unknown error

Böyle bir hata veriyor , programı kaldırıp tekrar yükledim ama kafi etmedi hala sorun var anlamadım sorunun kaynağını.. Birden bire böyle bir hata vermeye başladı.. Lütfen bir yardım edin şu sorunun çözümünü anlatın bana , ne yapmam gerek lütfen yardım edin_??

Moderatör tarafında düzenlendi:

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Cevap: OpenVpn [AF_INET Hatası Yardım Lütfen..

bendede sorunvardı sildim şimdi kullandığım uygulama güzel tavsiye ederim daily vpn

Cevabın için teşekkürler ama ben open vpnde serverimin portunu dinletiyorum o nedenle bunu çalıştırmam gerek .. Bundan 3 4 saat önce çalışan program simdi neden calısmaz onu anlamadım .. :S

rock277

Üye
20 Haz 2019
68
0
Merhaba arkadaşlar , üstatlar bundan 3 4 saat önce sorunsuz çalışan openvpn şimdi şöyle bir hata veriyor ;

TCP: connect to [AF_INET]xxx.xxx.xxx.xx:xxxx failed: Unknown error

Böyle bir hata veriyor , programı kaldırıp tekrar yükledim ama kafi etmedi hala sorun var anlamadım sorunun kaynağını.. Birden bire böyle bir hata vermeye başladı.. Lütfen bir yardım edin şu sorunun çözümünü anlatın bana , ne yapmam gerek lütfen yardım edin_??

Merhaba arkadaşlar bu kendiliğinden düzelmişti bu konuyu açtıktan 1 gün sonra ,şimdi tekrar aynı hatayı alıyorum ve 1 haftadır düzelmedi ne yaptıysam düzelmiyor, güvenlik duvarındaki gerekli izinleri verili hatta güvenlik duvarını komple kapattım denedim yine aynı sorun düzelmdi.. Ama başka bir ağı bağladığımda PC'ye OpenVpn çalışıyor fakat tekrar kendi ağımı bağladığımda çalışmıyor bunun sebebi ne olabilir_? Lütfen birisi yardım etsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.