OperaGX discord methodu

vigolas

Yeni üye
9 Kas 2023
18
2
Arkadaşlar selam OperaGX'in nitro vermesinin ardından yeni bir yazılım türedi çoğu kişide var ama ben bir türlü erişemedim yazılım çok kısa bir sürede neredeyse 5k nitro üretebiliyor sonra ise ip sıfırlayıp tekrar yapabiliyorsunuz bilen varsa yardımcı olabilirmi ?
öğretmenlik yapın demiyorum sadece kaynağını öğrenmek istiyorum githubda fln baktım bir şey buldum ama onuda anlamak imkansız abonelik sistemimi beleşmi nasıl kullanılıyor çok karışık

Son düzenleme:

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
295
58
Arkadaşlar selam OperaGX'in nitro vermesinin ardından yeni bir yazılım türedi çoğu kişide var ama ben bir türlü erişemedim yazılım çok kısa bir sürede neredeyse 5k nitro üretebiliyor sonra ise ip sıfırlayıp tekrar yapabiliyorsunuz bilen varsa yardımcı olabilirmi ?
öğretmenlik yapın demiyorum sadece kaynağını öğrenmek istiyorum githubda fln baktım bir şey buldum ama onuda anlamak imkansız abonelik sistemimi beleşmi nasıl kullanılıyor çok karışık
böyle bir kaynak ücretsiz verilmez diye düşünüyorum

Zwo

Katılımcı Üye
bu konu size yardımcı olabilir iyi forumlar

ScopeX

Üye
14 Ağu 2021
146
129
Onun Gözleri..
Merhaba, verilse bile onları alamadıktan sonra ne anlamı var ki? gözlemlediğime göre kısa bir süre içerisinde o kodlar inaktif oluyor **zaten alınmış** olarak gözüküyor

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
295
58
Merhaba, verilse bile onları alamadıktan sonra ne anlamı var ki? gözlemlediğime göre kısa bir süre içerisinde o kodlar inaktif oluyor **zaten alınmış** olarak gözüküyor
Hesabınızla ilgili olabilir ya da daha önce başka birisi hesabına almamış ama hesabına tanımlamış olabilir. Tek kullanımlık gibi birşey düşünün

KontraTC

Katılımcı Üye
16 Ağu 2023
295
58
hmm... paylaşabilirisniz sorun yok
baştaki ""böyle bir kaynak ücretsiz verilmez diye düşünüyorum"" yorumunuz dan sonra bunu demeniz şaşırttı da neyse
ücretsizini yayınlamış oldunuz bu yüzden insanlar başkasına para vermeyecekler bende webhook entegrelisini paylaştım o yüzden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.