Operasyon 1 - 1425 Site Hacked!

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Biraz Önce 'Süvari Kardeşimizle Yaptığımız Ortak Operasyon Sonucu 1425 Siteye İndex Atıtık.
Zone Kayıtlarını Aldık Fakat Çok Uzun Olacağı İçin Zone Kayıtlarına

Turk Hack Team 1425 Site Hacked - Pastebin.com Buradan Ulaşabilirsiniz.

Zone-h'tanda Bu İplerden Bakabilirsiniz.

Hacklenilen Sitelerin Hiç Biri Türk sitesi değildir.
Domainlerin Name Serverları Yönlendirildiği İçin kendi İp'im gözükmektedir.
Who Çekerseniz Domainlerin Yabancı Firmalara Ait Oldugunu görürsünüz.

http://zone-h.org/archive/ip=88.236.67.110
http://zone-h.org/archive/ip=88.236.97.186

Saygılar sevgiler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TrTorium

Uzman üye
29 Ağu 2015
1,455
0
uid=0(root)
Yalnız Amaç Tabikide BU Değildirde Daha Aktif Üye Sayısının Çok Olacağı 8 gibi felan paylaşsaydınız daha iyi olurdu :) Bir Dahakine Bence Öyle Yapın

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Sorun değil Kardeşim Amacımız Reklam Değil Zaten Reklama İhtiyacım Yok :)
Eyv Düşüncen İçin

Blackwomen01

Uzman üye
23 Eki 2015
1,307
0
01
Selamün Aleyküm Arkadaşlar,

Biraz Önce 'Süvari Kardeşimizle Yaptığımız Ortak Operasyon Sonucu 1425 Siteye İndex Atıtık.
Zone Kayıtlarını Aldık Fakat Çok Uzun Olacağı İçin Zone Kayıtlarına

Turk Hack Team 1425 Site Hacked - Pastebin.com Buradan Ulaşabilirsiniz.

Zone-h'tanda Bu İplerden Bakabilirsiniz.

Hacklenilen Sitelerin Hiç Biri Türk sitesi değildir.
Domainlerin Name Serverları Yönlendirildiği İçin kendi İp'im gözükmektedir.
Who Çekerseniz Domainlerin Yabancı Firmalara Ait Oldugunu görürsünüz.

http://zone-h.org/archive/ip=88.236.67.110
http://zone-h.org/archive/ip=88.236.97.186

Saygılar sevgiler.
Elinize sağlık ☺☺

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Tebrikler Öncelikle . SQL Açığımı Brute Mi ?

Şu Yaklaşımları Bırakın Arkadaşlar Ya Amacım Cidden Kötülemek Değil Kardeşim Fakat Geliştirin Kendinizi Ya Brute Nedir Ya? Brute Bi Yöntem Değildir Arkadaşlar Tamam Hackliyorsunuz Brute Yöntemi İle Fakat Brute Şans İşidir Ya..

Dork Geliştirip Site Listesi Yap, Password User Hazırla Program Tek Tek Denesin Ya Saçmalık Bu Bence.. Bu Yöntemlerle Şayet Giderseniz Oturduğunuz Yerde Oturursunuz Yanlış Anlamayın Beni..
Sinir Oluyorum Ya Böyle Şeyler Duyunca..

Neyse Kardeşim Kusura Bakma Bu Laflarım sana Özel Değil Genel..
Nasipse Videolar dökümanlar Hazırlayıp Paylaşıcam elimden Geldiğince..

PoKeRMaX

Üye
31 Ara 2015
66
0
Root
Şu Yaklaşımları Bırakın Arkadaşlar Ya Amacım Cidden Kötülemek Değil Kardeşim Fakat Geliştirin Kendinizi Ya Brute Nedir Ya? Brute Bi Yöntem Değildir Arkadaşlar Tamam Hackliyorsunuz Brute Yöntemi İle Fakat Brute Şans İşidir Ya..

Dork Geliştirip Site Listesi Yap, Password User Hazırla Program Tek Tek Denesin Ya Saçmalık Bu Bence.. Bu Yöntemlerle Şayet Giderseniz Oturduğunuz Yerde Oturursunuz Yanlış Anlamayın Beni..
Sinir Oluyorum Ya Böyle Şeyler Duyunca..

Neyse Kardeşim Kusura Bakma Bu Laflarım sana Özel Değil Genel..
Nasipse Videolar dökümanlar Hazırlayıp Paylaşıcam elimden Geldiğince..

Kardeşim Ben Sana Brute İle Hackladın Demedim. Kendimde Brute Kullanmıyorum 2 Ay Önce Bıraktım SQL Öğreniyordum . Bir Konuda Takıldım Yardım İsteyecektim Neyse Siz Bu Yaklaşımınızla Anca Site Hacklersiniz . Kaç gündür Yardım İstiyoruz Forumlarda Herkes Okuyup Okuyup Çıkıyor Amaç Ne Böbürlenmek Mi Kendinizi Övdürmek Mi ? Tamam Kral Sizsiniz. +1000 Site Hackladınız Tam Bir Hacker Mi Oldunuz. Siz Elinize İlk Bilgisayarı Aldığınızda Direk Olarak Microsoft Gibi Büyük Sitelerimi Hacklamaya Başladınız. Eminimki Sizde Brute Kullandınız . Yeni Başlayan Herkesi Aşalamaktan Vazgeçin Artık O Tepeden Baktığınız Yerden Bigün Düşmessiniz İnşallah . THT BİTMİŞTİR BENİM İÇİN YOLUNUZ AÇIK OLA

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.