Operasyon 1 - 1425 Site Hacked!

Th3Sehzade

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
438
0
izmir
Sen Beni Gayet ve Gayet Yanlış anladın fakat ben polemik yaratmayı seven bir insan değilim.
Bana Dakka Başı pm geliyor herkese tek tek yardım etmem imkansız hadi insanlık ettim buna cevap verdim ama yanlış yaptığımı farkettim hiç cevap vermeseydim daha iyi olucakmış. Karar senin kararındır.
Eğer meraklıysan ve takipte kalırsan döküman ve video paylaşacağımı belirttim.

Selametle.

zatenosman

Üye
4 Eyl 2010
53
0
Sen Beni Gayet ve Gayet Yanlış anladın fakat ben polemik yaratmayı seven bir insan değilim.
Bana Dakka Başı pm geliyor herkese tek tek yardım etmem imkansız hadi insanlık ettim buna cevap verdim ama yanlış yaptığımı farkettim hiç cevap vermeseydim daha iyi olucakmış. Karar senin kararındır.
Eğer meraklıysan ve takipte kalırsan döküman ve video paylaşacağımı belirttim.

Selametle.

Ben senin düşünceni biraz sert bir dille aktardığını düşünüyorum ama demek istediğinin söylediğinde alakası olmadığını anladım. Videolu dökümanlar la anlatım yaparsan benim gibi bilmeyenlerde bu yöntemlerle yarar sağlayacaktır başarılarının devamını dilerim.

NoStopBoys

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
2,070
0
Zonede etkisiz bunlar sen 60.000 hacklemistin ama yoktu Zonede eski yöntem ha git vi sql yap gerçi bilmediğin kesin

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,441
2,054
35
Osmaniye 80
Yalnız Amaç Tabikide BU Değildirde Daha Aktif Üye Sayısının Çok Olacağı 8 gibi felan paylaşsaydınız daha iyi olurdu :) Bir Dahakine Bence Öyle Yapın

Burası Gövde Gösterisi burada senin benim yada bir başkası icin HACK yapılmamakta

Ulusun milletin vatanın icin hack yapılır bizlerin amaçı

:iyilik yap denize at. Takdir edilir eninde sonunda.

o Yuzden Tebrik ederim elinize saglık arkadasımızın dedigi gibi 1453 tamamlamak isteseymişiniz guzel olurmu ama yinede buyuk bir başarı tebrik ederim.

TURKHACKTEAM

clayaa

Üye
7 Kas 2015
212
0
Ellerine sağlık ama bişey dicem siteler hep aynı gibime geldi nasil düşüyor anlamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.