Orta Düzeydekiler İçin DEV Hack Arşivi V1.0 - [MKA]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
8 Ocak 2017
53
0
#MyKrallife Şifreyi özel'den paylaşır'san sevinirim bu arada eline koluna sağlık zaten isteyen teşekür eder doğrusunu söylemek isterse sen buna emek sarf etmiş'sin bi teşekür etmemek bize ayıp olur asıl sen boşver onu bunu :yaho1

Son düzenleme:

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
Ben şifreyi kırdım bana iyi kullanımlar virüs deildir inş :D

Kardeşim allah belamı versin ağzımı bozarım ben seni ihbar ettim ve bu konuma gelen 2. Hakaret ve 2.ye ihbar ediyorum ALLAH'ın adını aldım yönetim dikkate almazsa çok pis küfür edicem.Böyle çoluk çocukları foruma doldurup sinirlerimi zıplatıyolar...

KinqTehliqe

Katılımcı Üye
23 May 2016
360
0
İstanbul
ben şifreyi kırdım bana iyi kullanımlar virüs deildir inş :d

şifreyi kırdında neden buraya yazıyorsun o zaman yazmana gerek yok içinde kalsın sanki kırdın yılın hackeri seçildin bu adam sana vermemiş demekki şifreyi kırdığında eline ne geçti sölesene o şifreyide anca bu forumda insanların yaptıpı programlarıyla kırmıssındır kendi kendine kırmamıssındır
hackerim diye geçinme

bak bu forumda birisinin sözü var O sözü sana demek istiyorum
kibrit çöpü kadar ışık saçmıyorun olimpiyat meşalesi gibi havan var

MyKrallife

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,861
89
/profile.php
şifreyi kırdında neden buraya yazıyorsun o zaman yazmana gerek yok içinde kalsın sanki kırdın yılın hackeri seçildin bu adam sana vermemiş demekki şifreyi kırdığında eline ne geçti sölesene o şifreyide anca bu forumda insanların yaptıpı programlarıyla kırmıssındır kendi kendine kırmamıssındır
hackerim diye geçinme

bak bu forumda birisinin sözü var O sözü sana demek istiyorum
kibrit çöpü kadar ışık saçmıyorun olimpiyat meşalesi gibi havan var

Konuya laf atıyo yüssüz ama arşivi kullanıyo,şifresini kırdım diye geçiniyo (kıramadı).3 ay hakkım geçti arşivde her damlası haram olsun böylelerine.Küfür hakaret bol bol,ama kullanmaya gelince oh mis. YÜSSÜZ VARLIK

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.