Örümcek Ağı Taktiği - Wi-fi ile PC Hack

lostdinar

Uzman üye
24 Eki 2015
1,143
0
I was lost
* Modemine şifre koyma ve SSID ni "BELES INTERNET" internet yap ve bir örumcek gibi pusuya yat bekle, merkezi bir yerdeysen birkac saat içinde bir sürü kendini zeki sana kişiler bedava internet bulduğunu sanip seni sömürmek icin ağina bağlanacak ve internetini kullanacak onlar senin internette gezerken sende onlarin şifrelerini, ne yazdiklarini ve ettiklerini bir bir goreceksin. sinek ağa konar ve örümcek onu öldürür.

Eğer birde bunun üzerine dns spoof yaparsan eger google.com.tr adresini trojanli bir siteye yönlendir eğer anliyorsan tabiki kendin yaparsin bir site icine koyarsin truva atini, onlar google’ye bağlanim derken senin tuzagina yakalanmis olur bilgisayarlarina sizarsin tüm kontrol senin elinde olur.

Zaten şifresiz bir ağa bağlanirken işletim sistemi sizi güvensiz ağa bağlaniyorsunuz diye uyarir, uyari sebebi bu iste ama insanlarin %80i ciddiye almiyor, görmezden geliyor daha doğrusu böyle şeylerden haberdar dahi değiller,bunun getirecegi sikintiyi farkinda da değiller.

>>>>> KONU GÜNCEL <<<<<<

Wireshark kullanarak ağ dinleme, ağdaki girilen facebook vb kontrol etme, hackleme.

Evet bir çok arkadaşımızın bildiğini sanıp konuya eklememiştim.
Şimdi yorumları görünce ekleme gereği duydum.

--------

Wireshark ağ kontrol ve facebook hack vb anlatım videosu ;

TIKLA VİDEOYU İZLE (ANLATIM BANA AİT DEĞİLDİR)

Wireshark İndirme : TIKLA İNDİR

Bi Teşekkür Yeter.

Peki kişi iPhone ile girdiği zaman kastettiğin bilgilere ulaşabilir miyim?

byemre117

Üye
1 Kas 2014
226
0
Scorpion dizinsede de böyle bir olay mevcuttu bir bölümde.

İçecek dükkanında aynı ad ile wifi açıp şifresiz yapıyorlardı. Ve bağlandığınıdada bütün kredi kartı şifreleri vs. herşeyini alıyorlardı ona benzıyor cok

JayZ

Uzman üye
18 Ocak 2013
1,084
0
Aydın
Scorpion dizinsede de böyle bir olay mevcuttu bir bölümde.

İçecek dükkanında aynı ad ile wifi açıp şifresiz yapıyorlardı. Ve bağlandığınıdada bütün kredi kartı şifreleri vs. herşeyini alıyorlardı ona benzıyor cok

Yararlı, teşekkürler

Güzel mantık değil mi :)

Eline sağlık teşşekürler

Cok saol tavsiye için...

Yorum için teşekkürler arkadaşlar, iyi kullanımlar

Adigeefe

Katılımcı Üye
21 Haz 2015
614
9
Kafkasya
Arkadaslar suan konu baslarda ama wireshark ile sadece http guvenli baglantili olmayanlari cekebiliriz https yi malesef sahsen ben cekemedim :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.