osintagram error

TEKLEMAKAN

Yeni üye
2 Ocak 2020
35
3
Screenshot_2021-08-20_05-25-18.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
Para vermek istemiyorum da ama hiç kimse cevap vermiyor
öncelikle toolu tamamen sil sonra aşağıdaki videodaki gibi kurulum yap eğer python indirili değilse onlarıda indirmen gerekli sırayla aşağıda ki komutları terminale gir:
"apt-get install python3"
"apt-get install pip"
"pip install python3-pip"

şimdi de videoda ki adımları takip et:

hayırlı günler..

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
ben ne diyorum çoğu fix yedi çalışmıyor toolların
sen osintgram ile uğraşma diyorsun aşağı da okursan görürsün
instagram brute-force tolları yüzde 90 çöp knk kendi hesabının hacklemeye çalış şifreyi yaz wordliste görse bile error veriyor uğraşma bence

osintgram bir bruteforce toolu değildir hesap ıd profil foto indirme linkini kolayca bulmamıza yardımcı olabilen bir tool kolay şekilde insta infosu alabileceğimiz küçük bir arayüz pek işe yaradığını söyleyemem ama kullanım kolaylığı ve direk text şeklinde alabildiğim için birçok kez kullandığım bir tool

bana msj yazmadan önce kendi söylediklerine bakarsan daha güzel olur

20 Haz 2021
199
2
53
22
sen osintgram ile uğraşma diyorsun aşağı da okursan görürsün

osintgram bir bruteforce toolu değildir hesap ıd profil foto indirme linkini kolayca bulmamıza yardımcı olabilen bir tool kolay şekilde insta infosu alabileceğimiz küçük bir arayüz pek işe yaradığını söyleyemem ama kullanım kolaylığı ve direk text şeklinde alabildiğim için birçok kez kullandığım bir tool

bana msj yazmadan önce kendi söylediklerine bakarsan daha güzel olur
"instagram brute-force tolları yüzde 90 çöp knk kendi hesabının hacklemeye çalış şifreyi yaz wordliste görse bile error veriyor uğraşma bence" bu yazıdan nasıl "sen osintgram ile uğraşma diyorsun aşağı da okursan görürsün" bunu çıkardın. yazdığım cümlede osintgram geçmiyor bile sadece arkadaş bu işlerle uğraşan biri diye düşündüm ve brute-force toollarının fix yediğini anlatmaya çalıştım. osintgrama brute-force toolu demedim.

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
"instagram brute-force tolları yüzde 90 çöp knk kendi hesabının hacklemeye çalış şifreyi yaz wordliste görse bile error veriyor uğraşma bence" bu yazıdan nasıl "sen osintgram ile uğraşma diyorsun aşağı da okursan görürsün" bunu çıkardın. yazdığım cümlede osintgram geçmiyor bile sadece arkadaş bu işlerle uğraşan biri diye düşündüm ve brute-force toollarının fix yediğini anlatmaya çalıştım. osintgrama brute-force toolu demedim.

aşağıda ki kısımdan başlayınca gayet osintgramdan bahsediyorsun
doğru düzgün cevap veren hiç kimse yok arkadaşlar ücret karşiğili sorunumu çözebilen biri varsa bana yazsin

düzgün çalışan bir tool değil zaten boşuna para verme

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.