Osmanlı // Tarih // Dil // Yardım -- Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ucanban

Üye
16 Ocak 2016
116
0
Kulup İzinlidir

Kulubumuzde rütbe yoktur
Yani Herkez Eşittir

AMACIMIZ

Tarih bilincini Gelistirmek // Yardim & Dil

Unutmayın Geçmişini Bilmeyen geleceğini bilemez

Ucanban

Üye
16 Ocak 2016
116
0
images

Osmanlı tarihimizde Rusyada soğuktan donan 90 bin Şehidimizi Aniyoruz

Ucanban

Üye
16 Ocak 2016
116
0
images

Turkiyemizin kurucusu Mustafa kemal atatürk işte o üstun kişilik Mustafa kemal atatürkü anïyoruz

Ucanban

Üye
16 Ocak 2016
116
0
148822.jpg

Mustafa kemal atatürkün osmanli doneminde dusmanlara geldikleri gibi giderler sozune palavra diyen kisilerin insanligindan utaniyorum o adam olmasaydi su an burada olamazdik

TheOrca

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
427
0
...
images

Yavuz Sultan Selim'e Şah İsmail tarafından mücevherat kutusu içerisinde insan dışkısı gönderilmiştir.
Yavuz Sultan Selim elçinin boynunu vurduracağına elçiyi lokumla birlikte geri göndermiştir.
Yanına da küçük bir not sıkıştırmıştır.
Notta şunlar yazılıdır:
Herkes yediğini ikram eder İsmail...

Ucanban

Üye
16 Ocak 2016
116
0
BİZ OSMANLI TORUNLARI OLARAKTAN DİYARBAKİRDAKİ VE ORDULU SEHİT ASKERİMİZİ ANİYORUz

Mekanlari Cennet Olsun Unutma Bu dunyanin Obur dunyasida var

Mr. Panda

Özel Üye
22 Haz 2015
6,599
5
1 Aydan uzun süre her hangi bir faaliyette bulunmamaktadır. Bu yüzden kulubu geçici olarak kapatıyorum. Müracaat halinde uygun görülürse tekrardan açılacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.