Otel de ki kızların numarasını bulmak

27 Haz 2016
192
0
Ben şimdi bi oteldeyim burda biraz sosyal olmam lazım ama gidip bi kızla öyle rahatca konuşamıyorum açıkçası ilk wp den konuşup sonra buluşsam çok daha rahat ediyorum. Peki ben burdaki kızların numaralarını nasıl bulabilirim bi yardım eder mısınız :)

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
dostum eğer kızlar türkse zaten bu sene fazla turist yok git deki ben acil birini aramam gerekiyo telefonunuzu verebilirmisiniz de sonra al telefonunu rehbere gir *101#'yi tuşla kendi numarası zaten görünecektir

27 Haz 2016
192
0
Uzaktan bulma gibi bi ihtimalim yokmu hiç (büyük ihtimal otelin aynı wi-fi ağına bağlı olanlar vardır ama rootlu cihazım yok yanimda)

faucheuse

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
781
3
Bence küçük bir çocuğa 20 tl falan ver çocuk gitsin "Abla babamı arıyabilir miyim desin " muhtemelen izin verecektir cocuk seni aradıgı zaman sende açma artık numarası sende

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
+ ya telefon numaramı kaybetmişim, sizinkini alabilir miyim?
- çok tatlısın, burda mı veriyim eve mi gideriz?

--------//////---------////////---------

telefon numaranı söyler misin. ben hattı yeni aldım da numaramı unuttum. arayım senin ekranda çıksın.

Son düzenleme:

SiberAlp

Üye
24 Haz 2016
125
0
Önerim şudur: Yanına git, merhaba de ve otur. Bir şeyden gir konuşmaya.(1 cümle yeter :) ) Sonra kız zaten konuşmaya başlayacaktır. Sonra sohbet daha da koyulaşır. Konuşmanın ortalarında kız zaten seninle tanışır. Bu tavsiyemde 1 adet merhaba ve 1 cümle ile asosyal insanların (ben dahil) nasıl kız arkadaşlar edineceği en kolay şekliyle var. Dene kesinlikle.

PalyBoi

Katılımcı Üye
19 Ağu 2016
567
0
Amsterdam
-Telefonumun numarasını unuttum da sizin telefonunuzdan kendimi arayıp bakabilirmiyim ?
-Snn be slk .s

-Are you telefon ?(bu en iyi taktik)

MehmetBey23

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
371
0
Nereye
Benim gibi yap bak:
Şimdi orda sen tek başına değilsindir bir arkadaşın abin,ablan birisi vardır işde neyse söyleki abi böyle böyle o gitsin kız a söylesin kızda kabul eder hiç olmadı tatlı bir çocuk bul o istesin zaten tatlı bir çocuksa kesin telefonu verir ondan sonra seni arasın sende cevap ver azcık dakikasını yesin.

27 Haz 2016
192
0
Önerim şudur: Yanına git, merhaba de ve otur. Bir şeyden gir konuşmaya.(1 cümle yeter :) ) Sonra kız zaten konuşmaya başlayacaktır. Sonra sohbet daha da koyulaşır. Konuşmanın ortalarında kız zaten seninle tanışır. Bu tavsiyemde 1 adet merhaba ve 1 cümle ile asosyal insanların (ben dahil) nasıl kız arkadaşlar edineceği en kolay şekliyle var. Dene kesinlikle.

Bak bunu denemeye calisicagim çok teşekkür ederim

thtZulfikar

Katılımcı Üye
6 Ocak 2016
861
0
Birşey diyeceğim ama adam sosyal mühndislik istememiş bunu uzaktan mobil veya pcden nasıl yaparım demiş biz resmen spam yapıyoruz :) :D

VinLaden

Kıdemli Üye
13 Eki 2015
2,835
3
Oxymoron
Benim gibi yap bak:
Şimdi orda sen tek başına değilsindir bir arkadaşın abin,ablan birisi vardır işde neyse söyleki abi böyle böyle o gitsin kız a söylesin kızda kabul eder hiç olmadı tatlı bir çocuk bul o istesin zaten tatlı bir çocuksa kesin telefonu verir ondan sonra seni arasın sende cevap ver azcık dakikasını yesin.

"Tatlı" bir çocuğa istetirse kendisine ne faydası olacak ki? Kız o andan itibaren uçmuş olur zaten :D

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
+ ya telefon numaramı kaybetmişim, sizinkini alabilir miyim?
- çok tatlısın, burda mı veriyim eve mi gideriz?

--------//////---------////////---------

telefon numaranı söyler misin. ben hattı yeni aldım da numaramı unuttum. arayım senin ekranda çıksın.

Adamdan Zeka Fışkırıyor :RpS_biggrin:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.