Otomotik Peneterasyon aracı ( tek seferde 20 farklı tool )

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
6
409
TANRI DAĞI

Merhaba Değerli Türk Hack Team üyeleri:​

Bugün sizlere mükemmel bir tooldan bahsedeceğim toolumuzun ismi Yuki-Chan-The-Auto-Pentest

Peki bu tool ne işe yarıyor ? Bu tool sayesinde web sitelerine farklı araçlar ile peneterasyon testi yapmak zorunda kalmıyacaksınız. Çünkü

bu araç tam 20 farklı peneterasyon aracını aynı anda çalıştırıp size sonuçları gösteriyor. Peki bunlar hangi araçlar ?

Whois domain analyzer
Nslookup
Nmap
TheHarvester
Metagoofil
DNSRecon
Sublist3r
Wafw00f
WAFNinja
XSS Scanner
WhatWeb
Spaghetti
WPscan
WPscanner
WPSeku
Droopescan ( CMS Vulnerability Scanner Wordpress, Joomla, Silverstripe, Drupal, And Moodle)
SSLScan
SSLyze
A2SV
Dirsearch

Bu aracın faydalı olacağını düşünerek bir konu açmak istedim.Hadi aracımızın kurulum ve kullanımına geçelim.

Yuki-Chan-The-Auto-Pentest

Kod:
git clone https://github.com/Yukinoshita47/Yuki-Chan-The-Auto-Pentest.git

( Bu kod ile aracımızı indirelim )

l6av60x.PNG

Kod:
cd Yuki-Chan-The-Auto-Pentest

( Bu kod ile dizinimizin içine girelim)

jgty5u7.PNG

Kod:
pip install -r requirements.txt

( Sistem gereksinimlerini yüklemek için bu kodu girelim.)

l5zit1i.PNG

Bash:
bash yuki.sh

( Aracımız kullanmaya hazır yukarıdaki kod ile aracımızı çalıştıralım aracımızın açılış ekranı aşağıdaki resimdeki gibidir.)

3p1ygnu.PNG

Şimdi Belirlediğimiz bir hedef siteyi girip Enterliyelim Araç bizim için yukarıda gösterdiğim 20 araçtanda otomotik olarak tarama yapacaktır.
Ben brezilya'ya ait bir web siteyi yaptım. işlemden küçük bir resimi aşağıya koydum.

mbwxb4h.PNG

Umarım işinize yarar bunun gibi yararlı konuların devamı gelecekti.

THT AHMET SENCER

( İYİ FORUMLAR) :)

Son düzenleme:

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,541
3
692
24
Resimlerin açılmıyor, ama olsun eline sağlık, arkadaşlar için faydalı olacaktır.
Açılıyor bizde resimler sende bir sorun var galiba reis

Bugün sizlere mükemmel bir tooldan bahsedeceğim toolumuzun ismi Yuki-Chan-The-Auto-Pentest

Peki bu tool ne işe yarıyor ? Bu tool sayesinde web sitelerine farklı araçlar ile peneterasyon testi yapmak zorunda kalmıyacaksınız. Çünkü

bu araç tam 20 farklı peneterasyon aracını aynı anda çalıştırıp size sonuçları gösteriyor. Peki bunlar hangi araçlar ?

Whois domain analyzer
Nslookup
Nmap
TheHarvester
Metagoofil
DNSRecon
Sublist3r
Wafw00f
WAFNinja
XSS Scanner
WhatWeb
Spaghetti
WPscan
WPscanner
WPSeku
Droopescan ( CMS Vulnerability Scanner Wordpress, Joomla, Silverstripe, Drupal, And Moodle)
SSLScan
SSLyze
A2SV
Dirsearch

Bu aracın faydalı olacağını düşünerek bir konu açmak istedim.Hadi aracımızın kurulum ve kullanımına geçelim.

Kod:

l6av60x.PNG

Kod:

jgty5u7.PNG

Kod:

l5zit1i.PNG

Bash:
bash yuki.sh

( Aracımız kullanmaya hazır yukarıdaki kod ile aracımızı çalıştıralım aracımızın açılış ekranı aşağıdaki resimdeki gibidir.)

3p1ygnu.PNG

Şimdi Belirlediğimiz bir hedef siteyi girip Enterliyelim Araç bizim için yukarıda gösterdiğim 20 araçtanda otomotik olarak tarama yapacaktır.
Ben brezilya'ya ait bir web siteyi yaptım. işlemden küçük bir resimi aşağıya koydum.

mbwxb4h.PNG

THT AHMET SENCER

Reis birazdaha detay verseydin keşke ben site ıp sini verdim başladım bir şeyler oluyor :dd

Whois domain analyzer
Nslookup
Nmap
TheHarvester
Metagoofil
DNSRecon
Sublist3r
Wafw00f
WAFNinja
XSS Scanner
WhatWeb
Spaghetti
WPscan
WPscanner
WPSeku
SSLScan
SSLyze
A2SV
Dirsearch

Kod:

l6av60x.PNG

Kod:

jgty5u7.PNG

Kod:

l5zit1i.PNG

Bash:
bash yuki.sh

3p1ygnu.PNG

mbwxb4h.PNG

THT AHMET SENCER

Yani bir sürü şey yaptı evet ama açık bulduysada biz anlamadık zaten o detaylarıda vermen gerkeiyordu bence açıkçası ben sadece akan yazılar gördüm :DD

AHMET SENCER

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
732
6
409
TANRI DAĞI
Açılıyor bizde resimler sende bir sorun var galiba reis
ayn
Reis birazdaha detay verseydin keşke ben site ıp sini verdim başladım bir şeyler oluyor :dd
dotum en detaylı şeklini verdim site ıp sini verme bir ıp üzerine birçok web site olabilir direkt alan adını yaz mesela örneksite.com bunun gibi

Yani bir sürü şey yaptı evet ama açık bulduysada biz anlamadık zaten o detaylarıda vermen gerkeiyordu bence açıkçası ben sadece akan yazılar gördüm :DD
yukarıya doğru çık ve oku zafiyet varmı yokmu anlamalısın anlayamıyosan sen bu işlere biraz daha yoğunlaş araştır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.