Oturarak binlerce dolar kazanabileceğiniz 2 iş

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
388
Ankara
Üstad yazılım konusunda olanlar için, yüksek düzey çalışıyorsanız Smart Cities, düşük seviye firmware vs. yazabiliyorsanız RF/DSP...

Kaç sektör değiştirdim sayamıyorum artık.. kalanlarını boşverin. Türkiye'de olmaz kalanları.

XTechnology

Yeni üye
9 Şub 2019
34
0
İstanbul
Masum bir soru kardeşim.

Adobe XD ile tasarladığın uygulamayı Android studio ile mi kodlamamız lazım.

Ben görsel tasarımı yaptım devamı için neler yapabilirim ?

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0
bunları bi kurs olarak yapıp udemy de paylaşırsan alabilirim detaylı anlatım yapsan çok iyi olur ve elimizde ki bilgisayarla olur mu acaba

Formenos

Yeni üye
21 Tem 2019
31
0
Masum bir soru kardeşim.

Adobe XD ile tasarladığın uygulamayı Android studio ile mi kodlamamız lazım.

Ben görsel tasarımı yaptım devamı için neler yapabilirim ?

Xcode, Visual Studio Code gibi Clientlar ile de kodlayabilirsiniz.

Ben genelde Java ve React bildiğim için VSCODE ile Android Studio kullanıyorum

bunları bi kurs olarak yapıp udemy de paylaşırsan alabilirim detaylı anlatım yapsan çok iyi olur ve elimizde ki bilgisayarla olur mu acaba

Elinizde ki bilgisayar Photoshop ve Illustratorı rahat çalıştırıyorsa Adobe XD yi çalıştıracaktır. Fakat 3D modelleme için minimum GT1030 gibi kartlar gerekir

Moderatör tarafında düzenlendi:

T3R971S

Üye
22 May 2016
157
0
Xcode, Visual Studio Code gibi Clientlar ile de kodlayabilirsiniz.

Ben genelde Java ve React bildiğim için VSCODE ile Android Studio kullanıyorum

Elinizde ki bilgisayar Photoshop ve Illustratorı rahat çalıştırıyorsa Adobe XD yi çalıştıracaktır. Fakat 3D modelleme için minimum GT1030 gibi kartlar gerekir

nickin biyerden tanıdık geliyor ama hadi bakalım :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.