Oyun Hilesi Nasıl Cracklerim.

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34
Csgo için bir hile var çok istediğimiz arklarla. Ama 300 TL bunu nasıl crackleyebilirim eğer at ben yaparım diyen varsa loaderi atarım.

gyakdvani

Katılımcı Üye
9 Kas 2021
432
354
POSITION ERROR
Konu hatalı yere açılmış ek olarak başka insanların oyun zevkini ellerinden almak iyi bir şey değil eğer rekabetçide kullanacaksanız bir nevi Türk oyunculara karşı hile kullanmış olursunuz bu da iyi değil. fakat troll vb ise şifreleme türünü çözmen gerekir ardından uygun keyi zaten kolayca kırabilirsin. şifreleme türlerini inceleyin. iyi forumlar dilerim.

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34
ne alaka ? dosyayı yükle at üşenmezsem bakarım

Haa ezglobal diyorsun sen maalesef bilmiyorum
EzGlobal mi ? :ROFLMAO:
Dostum Sen Ezglobale Hile Mi Diyorsun EzCsgo Varken Ezglobal Ne işime Yarıcak. AimWare yi cracklemek İstiyorum.

Konu hatalı yere açılmış ek olarak başka insanların oyun zevkini ellerinden almak iyi bir şey değil eğer rekabetçide kullanacaksanız bir nevi Türk oyunculara karşı hile kullanmış olursunuz bu da iyi değil. fakat troll vb ise şifreleme türünü çözmen gerekir ardından uygun keyi zaten kolayca kırabilirsin. şifreleme türlerini inceleyin. iyi forumlar dilerim.
Şifreleme Türünü Nasıl ÇÖzebilirim Fikir Verebilirmisiniz Acaba ?

Yani Arkadaşlar Örneğin OneTapı Cracklediler ya Bilenler Varsa. Dll sini Falan Çıkarttılar Bende O Şekilde AimWare Nasıl Crackleyebilirim ? Bi El Atsanız Can Dostlarım. =)

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34

Huddraw

Üye
26 Nis 2020
193
34

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.