Oyun hilesi

selcuk55tr

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
271
1
Uzay
Iyi aksamlar.

Simdi ben aylik oyun hilesi oduyorum. Ve bu program cok degisik birsey. Oyun hilesi satin aldim adam bana programi indir dedi ve hesabimi ve sifreyi gonderdi programma giris yapmak icin. Daha sonra Injecte bastim hile calisdi.

Bunu nasil yapiyorlar. Hileyi yani baska serverden calistriyolar dll olarak. Benim computer bunu nerden injectledini nerden gorurum hileyi calmak istiyorum oradan :D

Aspect's

Uzman üye
15 Mar 2017
1,170
19
Ankara
Merhaba değerli üyemiz bu sistemi HWID sistemi ile yapıyorlar diye biliyorum.
Programınıza HWID sistemi eklemek için bu videoya göz atabilirsiniz.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=rxFK5Ayd9Ak[/ame]

selcuk55tr

Katılımcı Üye
17 Tem 2015
271
1
Uzay
Sagol Aspect. Simdi bunu ogrendigim icin iyi oldu ama ben yapmak istemiyorum ben o program hileyi nerden hangi siteden veya serverden injectledigini bulmak istiyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.