Oyun için rastgele isim koyduğum Gmail hesabımı nasıl bulabilirim?

Morpheus_!

Yeni üye
30 Tem 2023
17
3
Merhaba sadece bir oyuna kayit için 10 15 tane gmail hesabi açmıştım.Telefon numarama kayitlilar ama gmailimde isimleri sallamıştım.Gmaillere ulasmayi denedigimdede isim soruyor.
1.Bu gmaillere nasil ulasabilirim bildiğiniz birsey var mi?
2.Şifreleri çok basit birisinin eline gecerse bu benim basima birsey gelir mi?

hybrid9

Üye
27 Eyl 2023
65
22
⁓Nothing...
Merhaba sadece bir oyuna kayit için 10 15 tane gmail hesabi açmıştım.Telefon numarama kayitlilar ama gmailimde isimleri sallamıştım.Gmaillere ulasmayi denedigimdede isim soruyor.
1. soruyu fazla bilimoym ama 2. soru için o hesapda senin için onemli bilgiler varsa basın derde girebilir

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
976
618
Google destek ile iletişime geçebilirsin başına bir şey gelmez merak etme

hybrid9

Üye
27 Eyl 2023
65
22
⁓Nothing...

kst132

Basın&Medya Ekibi Asistanı
12 Haz 2023
976
618

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
660
Türkiye Cumhuriyeti
Merhaba Morpheus_!,

Kayıt olduğun oyunun şifremi sıfırlama sayfasını kullanarak deneme yanılma yöntemiyle belki mail adreslerini bulabilirsin zor bir yöntem ama senin için önemli bir konuysa denemekten zarar vermez. Örneğin: [email protected] | [email protected] .

İyi Forumlar...

Morpheus_!

Yeni üye
30 Tem 2023
17
3
Aramaktan başka bir şey yapamaz bence birde sms bomb yapar ondan başka bir şey yapamaz.

numarana sms atarlar herhalde yani o calan kişiye baglı

Merhaba Morpheus_!,

Kayıt olduğun oyunun şifremi sıfırlama sayfasını kullanarak deneme yanılma yöntemiyle belki mail adreslerini bulabilirsin zor bir yöntem ama senin için önemli bir konuysa denemekten zarar vermez. Örneğin: [email protected] | [email protected] .

İyi Forumlar...
Hocam çok saçma gmaillerdi bulamam.Bu gmailleri birisi kullansa basima birsey gelebilir mi yani bir siteye falan üye olsa

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
660
Türkiye Cumhuriyeti
Hocam çok saçma gmaillerdi bulamam.Bu gmailleri birisi kullansa basima birsey gelebilir mi yani bir siteye falan üye olsa
Merhaba Morpheus_!,

Senden başka birisi maillere girmeye çalışırsa büyük ihtimal konum,ip,cihaz farklılığı nedeniyle hesaplar doğrulamaya düşecektir ki bu sebepten başına bir şey gelme olasılığı çok düşük diye düşünüyorum

İyi Forumlar...

Morpheus_!

Yeni üye
30 Tem 2023
17
3
Merhaba Morpheus_!,

Senden başka birisi maillere girmeye çalışırsa büyük ihtimal konum,ip,cihaz farklılığı nedeniyle hesaplar doğrulamaya düşecektir ki bu sebepten başına bir şey gelme olasılığı çok düşük diye düşünüyorum

İyi Forumlar...

Hocam bazı maileri buldumda dogrulama kodu istemiyor.Birisi ele gecirse bu maili içinde bir bilgim yok sadece telefon numaram kayitli.Illegal bir siteye falan kaydolsa basima birsey gelir mi.Bu konularda çok cahilim bu yüzden biraz korktum

Hocam bazı maileri buldumda dogrulama kodu istemiyor.Birisi ele gecirse bu maili içinde bir bilgim yok sadece telefon numaram kayitli.Illegal bir siteye falan kaydolsa basima birsey gelir mi.Bu konularda çok cahilim bu yüzden biraz korktum

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
981
Merhabalar

Öncelikle aynı numara üzerinden bir kaç tane hesap açtıysanız isim sorması gayet doğal çünkü hangi hesaba erişmenizi istediğinizi soruyor bunu benim düşünceme göre aşamazsın aşarsan saçmalık olur çünkü ikinci soruna ise şöyle diyeyim hesap sadece oyunlar için olduğundan ve başka bağlantısı olmadığından başına bir şey gelmesi çok zor ayrıca gelse bile konum özelliğinden bulunur ve başın araya gitmez.

İyi Forumlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.