Oyun İsteklerinizi Bu Bölüme Yapiniz Aksi Taktirde Silinecektir

nazeliva

Üye
2 Kas 2012
220
0
İstanbul
xbox ta bütün oyunlar varmıdır?örneğin fifa2013..kaç paradır xbox ve kaç tane müthiş oyun vardır nasıl oyunlar vardır yani?

inlo

Yeni üye
29 Şub 2012
13
0
star wars the force unleashed 1 admin kardeşim şimdiden teşekkür ederim :)

MoiRaLaR

Üye
25 Haz 2012
73
0
izmir
Railworks 3: Train Simulator 2012 Full sürüm istiyorum,iyi forumlar

Not: Google de araştırma yaptım çogu link kırık Umarım bulursunuz !

Getcower

Yeni üye
19 Ocak 2013
6
0
İzmir
İyi Akşamlar Blur diye bir oyun mevcut ama bir türlü tek link olarak indiremedim yardımcı olabilirmisiniz siteye baktım ama kafam az birazda karıştı bulamadımda yardımcı olursanız cok ama cok sevınırım
şimdiden çok teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.