Oyun{KnightOnline} sistem gereksinimleri kat kat üstünde olmasına rağmen kasıyor.

place1

Yeni üye
13 Nis 2012
29
0
İstanbul
S.a Yeni format attım , fanları sildim temizledim soğutmada bi sıkıntı yok oyuna giriş hızıda iyi yanlız oyunda kasmadonma vs sıkıntı yapıyor efectleri kapatmama râmen çok kasma yapıyor.
3 kere ekran kartı değştirdim hepsindede aynısı oluyodu ram yükselttim gene olmadı daha ne istiyo anlamadım ben bi yardımcı olursanız sevinirim
Driverlarda güncel hiç bi sıkıntı yok İşletim sistemini değiştirmeyide denedim Xpdede aynı
Virüs olmasıda imkansız taradım 0 virüs.
Şimdiden teşekkür ederim.

Knight Online 3D Grafik Motoruna Sahip Bİr Oyundur.
Knight Online Oynamadan Ve İndirmeden önce Kesinlikle Bilgisayarın Özellikleriyle Bunları Karşılaştıralım .
İstediği Grafik Özellikleri Gayet Düşüktür.Şimdi İstediği Sistem Gereksinimlerine Bakalım.

Optimum:

İşlemci: Pentium 2 400 yada daha yükseği
Hafıza: 256 MB Ram
Gerekli Hard Disk Alanı: 1 GigaBayt
Ekran Kartı: DirectX li 32 mb Ve Üzeri
DirectX: 8.1
İşletim Sistemi:NT dışındaki Bütün İşletim Sistemlerine uyumludur.

Benim bilgisayar Özellikleri:

İşlemci : AMD Sempron(tm) Processor 3000+ 1.60 GHZ
hafıza : 4Gb Ram
HDD: 200 gb
Ekran Kartı : DirectX li 1028 GB 128 Bit ATİ renon Amd uyumlu
DirectX : 11
İşletim sistemi : Windows 7 Home Basic

Son düzenleme:

place1

Yeni üye
13 Nis 2012
29
0
İstanbul
Kalabalıkla bi ilgisi yok be kardeşim 10 kişiylede aynı oluyo 100 kişiylede. Arkadaşla aynı serveri oynuyoruz onun pc özellikleri benimkinden düşük ama kasma donma sıkıntısı yok çözemedim bi türlü :/

GoRqi

Üye
17 Ara 2012
241
0
kalabalık olmasiyla çok alakasi var ama öyle 100 kisilik kalabaliktan bahsetmyorum..
Bin 2bin kisi varsa lag normaldir.ama söyldiklerine göre senin skintin başka.

cyberdv3

Üye
20 Eki 2012
245
0
./root
3 Sorum olacak,

1: İlk olarak Kasanızın etrafı açık mı?
2: Oyunu açtığınızda bilgisayarınızın ısınma durumu nedir?
3: Oyunu açtığınızda cpu kullanımı % kaça çıkıyor bunları cevaplayabilir misiniz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.