Oyun Öneri Konusu

'Seth

Uzman üye
22 Haz 2019
1,457
786
root
Arkadaşlar mümkünse düşük sistemli oyun tavsiyesi verir misiniz hemde diğer arkadaşlarda görüp yararlanır

"KARAHANLI"

Kıdemli Üye
17 Mar 2022
2,610
3,346
Россия
Serious sam 2 Cs.16 the lord of rings conquest wolfteam zula need for speed underground

need foor speed monst wanted need for speed hot pursuit gta san anderas gta vice city

zuma eski bir oyun gta türk paydey hous fliper bazı oyunlar steam oyunlarıdır valorant csgo

aragami aragami 2 mafia 2 portal dragon age origins lol Max peyne Fallout Crazy Taxi 1 2 3 serileri

call of duty 2 battlefield 2 aklıma geldikleri şimdilik bunlar gelirse iletirim keyifli oyunlarrr :)

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Tarayıcı üzeri oynanabilen Bir Oyun Territorial io Harita üzerinde Ordu Kasıp Strateji ve Kurnazlık Yapıp Farklı Kişileri Farklı kişilere Kırdırıp Savaşabileceğiniz Düşük sistemli Bir Oyun.

Daeky

Uzman üye
16 Nis 2022
1,143
966
23
BJK
Trine 1-2 / GTA San / need for speed carbon / Hitman absultion / devil May cry 4 / farming simülatör 15 / Call of duty modern warfare 3 - 2 / Battlefield 3 / assasins Creed revelations / assasins Creed 2 / dead cells / LEGO Batman 2 .
Batman arkham city-aslyum .

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
692
24
Fifa oyna :)
Bende fifa21 var arada bir atıp çıkıyorum sistem gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 – 64-Bit
İşlemci: Intel Core i3-6100 @ 3.7GHz veya AMD Athlon X4 880K @4GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 2GB veya AMD Radeon HD 7850 2GB
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

13 Tem 2022
51
35
Dostum call of duty ve Sniper ghost warrior ve warrior 2 3ü kaldırırsa onuda oynayabilirsin müthiş oyunlar ama ilk önce call of duty den başlamanı öneririm modern warfare serisini oyna oralarda bu nickide görüceksin :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.