Oyun Oynarken Wifi Baglantısı Kesiliyor

Herugrim FDB

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
598
0
Background
Arkadaşlar merhabe , lenova laptop kullanıyor bir arkadaşım oyuna girdiginde wifi baglantısı kesiliyor , sorunu çöz diyince geri baglanıyor bunun çözümü varmıdır ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Ağ bağlantısı gittiğinde wifi ağına bakabilirmi aynı kendi isiminde bir tane daha ağ varmı diye.Wifislax ile Linset ile ağdan düşürüyor olabilir şakacı biri. Başka ihtimallerde var örneğin modeme olan uzaklığı , bilgisayardaki zararlı yazılımlar gibi .

jaxensxc

Üye
20 Ağu 2017
100
0
Denetim masası > Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > [Wifi driver ismi] Sağ tıkla özellikler tıkla > Güç yönetimi > "Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın." isimli kutucuğun tikini kaldır.

Benim bildiğim yöntem bu driver falan da yüklüyse çözüm olacağını umuyorum :)

Herugrim FDB

Katılımcı Üye
12 Haz 2016
598
0
Background
Denetim masası > Aygıt yöneticisi > Ağ bağdaştırıcıları > [Wifi driver ismi] Sağ tıkla özellikler tıkla > Güç yönetimi > "Güç kazancı sağlamak için, bilgisayar bu aygıtı kapatsın." isimli kutucuğun tikini kaldır.

Benim bildiğim yöntem bu driver falan da yüklüyse çözüm olacağını umuyorum :)

yaptım genede oluyor :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.