Oyun Patch Ve Yama istekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fthmealur23

Yeni üye
26 Eyl 2011
12
0
merhaba arkadaşım bende the godfather için trainer arıyorum..ancak indirdiklerimin çoğu çalışmadı...

Le PLaY 34

Katılımcı Üye
13 Şub 2012
523
0
arkdaslar kırık olmayan bi MOST WANTED ŞAHİN yaması lınkı werırmısınız.? ve bu şahın yaması my cars damı ckıyo yoksa carıyerdemı ckıo anlayamadm .s lütfen ACİL YARDIM

ozturk27

Katılımcı Üye
27 Ağu 2007
434
6
Gaziantep
Selamin Aleyküm Arkadaşlar Bana Sims 3 Late Night in Crack Lazim 6.5.1 Versiyonu en Son Güncelleme Yaptıktan Sonra Açılmadı Oyun Ve Resimdeki Gibi Hata Veriyor İligili Arkadaşlar Varsa Rica Ediyorum

Teşekkürler
sims3hata.jpg

soyu123

Yeni üye
4 Eki 2009
11
0
world of warcraft 4.0.3 13287 den 4.0.3a 13329 us yaması arıyorum nerden indirdiysem olmadı mpq patch yapmayı sevmiyorum zaten EXE sini bulamadım yardımcı olur musunuz?

CrazyProHacker

Yeni üye
3 Ağu 2012
22
0
The Elder Scrolls Skyrim 1.5 Patch İstiyorum. Bir De Türkçe Yama OLursa Sevinirim. Şimdiden TeşekkürLer...

Ne Zamandır BekLiyorum :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

GSNiyazigs

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
876
0
31
Türkiye-İstanbul
Fifa 2008 full Türkçe spiker veFull yazılar menü ülke isimelri felan tkçe yani %100 Türkçe yama istiyorum spiker yamasıda önemli onuda bulabilirmisiniz

Stapply

Üye
8 Ocak 2013
87
0
Arkadaşlar bana gta san andreas cool mod lazım hiç bulamadım ne olur olan varsada upload ediniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.