Oyun sunucusuna Sızma/Hackleme

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
o sunucu windows 7 veya xp ise sızman kolay güncelleme almadıysa metasploitte tonca exploit var.
windows 8 ve üstü ise şansına küs :) kolay değil.

Lightandqrk

Katılımcı Üye
15 Tem 2022
467
1
176
zor hypixel imkansız
hypixel vb. dedim hypixel e saldırı yapacam demedim MineCraft sunucusunu yanlış anlayan olur diye hypixel vb. yazdım

nmap program ağ keşfi için kullanılıyor.
sen hacklemekten vazgeç önce bu işe hakim ol sonra eylemini yaparsın.
daha port açacaksın önüne antivirus vs çıkacak.
nmap in ne olduğunu biliyorum* sadece kullanmada/komutlarda sıkıntı çekiyorum, port açmayı biliyorum, antivirüs konusunu pek bilmiyorum, öneri için teşekkür ederim. Sadece küçük sunucuların verilerini sıfırlamak istedim

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,322
6
360
nmap in ne olduğunu biliyorum* sadece kullanmada/komutlarda sıkıntı çekiyorum, port açmayı biliyorum, antivirüs konusunu pek bilmiyorum, öneri için teşekkür ederim. Sadece küçük sunucuların verilerini sıfırlamak istedim
Google nmap parametleri tht ya da turkhackteam yazarsan karşına TurkHackTeam üzerinden kaynaklar çıkacaktır.

Google nmap parametleri tht ya da turkhackteam yazarsan karşına TurkHackTeam üzerinden içerikler karşına çıkacaktır.
nmap harici başka bir tool ya da teknik yöntem exploit isimleri yazıp sonra sonuna dediğim gibi eklersen TurkHackTeam üzerinden kaynakları bulabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.