Oyun Oyunda HRESULT:0x8007000B Hatasi aliyorum

24 Mar 2022
63
23
Selam aleykum arkadaslar bende windows 7 profesalni progimidi.Railworks 3 Train Simulator 2012 Deluxe oyunu acilanda HRESULT:0x8007000B Hatasi veriyor cozemedim bilgisayar format atdim olmadi tum driverleri indirdim olmadi windiows 7 update yapdim sorun arada kalka.Sorun aradan kalkmiyor.Bilgisayar RAM 12GB HDD 1TB oyun windows 7 aciliyor ben ne yapiyim bana yardim edin lutfen hatayi cozeyim hayla cozemiyorum

Son düzenleme:

Tyrone

Uzman üye
30 Eyl 2017
1,337
617
Kamino
Merhabalar;

Öncelikle DirectX Kurulumu? Değilse Kurun.
Bazı oyunların çalışması için gerekli olan DirectX dosyalarının sisteme otomatik olarak indirilmesini sağlayan ufak araç.
Bu araç eksik DirectX dosyalarını tespit eder ve bunları internetten indirip kurar. Bu bağlamda Internet bağlantısı gerektirir!

Ekran-goruntusu-2022-06-20-090018.png

24 Mar 2022
63
23
Abi selam aleykum onu indirdim malesef yine ayni hatayi aliyorum
Merhabalar;

Öncelikle DirectX Kurulumu? Değilse Kurun.
Bazı oyunların çalışması için gerekli olan DirectX dosyalarının sisteme otomatik olarak indirilmesini sağlayan ufak araç.
Bu araç eksik DirectX dosyalarını tespit eder ve bunları internetten indirip kurar. Bu bağlamda Internet bağlantısı gerektirir!

Ekran-goruntusu-2022-06-20-090018.png
selam aleykum guzel kardesim indirdim
bilgisayar kapatib acdim cozulmedi HRESULT 8007000B HATASi verdi..

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
Selam aleykum arkadaslar bende windows 7 profesalni progimidi.Railworks 3 Train Simulator 2012 Deluxe oyunu acilanda HRESULT:0x8007000B Hatasi veriyor cozemedim bilgisayar format atdim olmadi tum driverleri indirdim olmadi windiows 7 update yapdim sorun arada kalka.Sorun aradan kalkmiyor.Bilgisayar RAM 12GB HDD 1TB oyun windows 7 aciliyor ben ne yapiyim bana yardim edin lutfen hatayi cozeyim fotorafi burda nasil paylasiyilor bilmiyorum fotorafi paylasayim
Merhabalar;
Oyunun İçerdiği ve Kullandığın İşletim Sisteminin Desteklemediği Bölümler Olabilir Bunun İçin Güncel Bir İşletim Sistemi Yüklemen Sorununu Gidereceğine İnanmaktayım. (oyun sadece windows 7 de açılıyorsa windows 10 yükleyip uyumluluk modu ile windows 7 ile çalıştırabilirsin)

Son düzenleme:
24 Mar 2022
63
23
Kurulu olmayan C++ ve .Net güncellemeleri varsa kurunuz. Sorunun devamında Windows 8 ve üstüne geçmeniz gerekebilir.
selam aleykum guzel kardes windows 8 oyun acmiyor onuda yapdiq simdi olmadi basqa bilgisayara windows 8 surumu oyunu bilgisayara yukledik calismadi acmadi windows 7 c++ yuklu .net 4.0 guncelledik malesef olmadi aciyor ayni hata veriyor

Merhabalar;
Oyunun İçerdiği ve Kullandığın İşletim Sisteminin Desteklemediği Bölümler Olabilir Bunun İçin Güncel Bir İşletim Sistemi Yüklemen Sorununu Gidereceğine İnanmaktayım. (oyun sadece windows 7 de açılıyorsa windows 10 yükleyip uyumluluk modu ile windows 7 ile çalıştırabilirsin)
malesef windows 7 calisiyor basqa surumlerde windows 8 surumune uygun diyil

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.