Oyundaki kişilerin ip adresi nasıl bulunur?

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
Saygı değer THT ailesi sizlere bir sorum vardı

League of Legends - Counter strike - Valorant gibi oyunlarda karşımızdaki veya takımımızdaki kişilerin iplerini bulma ihtimalimiz var mı ?

Skype dışında

Bilgili arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum

AKRES

Üye
22 Kas 2019
71
12
Teknoloji

League of Legends - Counter strike - Valorant gibi oyunlarda karşımızdaki veya takımımızdaki kişilerin iplerini bulma ihtimalimiz var mı ?

Skype dışında

Malesef direkt oyuncuların ip bulunamaz ama karşıdaki oyunculara ip bulmaya yarayacak link gönderirseniz ve linke tıklanırsa sizin ekrana şahısın ip bilgileri düşecektir

TheSum

Yeni üye
8 May 2021
12
2

Skype dışında

Merhaba, bu tarz bir şey yapman çok zor hatta imkansız gibi bir şey tabii benim fikrimce. Eğer böyle bir şey varsa deneyebilirsin. Ama zannetmiyorum, zamanında çok aramıştım ama bulamamıştım.

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı

Skype dışında

ıp logger atarsan bulabilirsin yanlız iyi sosyal mühendislik yapman lazım şöyle bişey deiyebilirsin:
bak knk bende hile var şu linke tıkla sana hile iniyor wallahck,aimbot vb. hileler var de bak nasıl yiyor :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
yanlız atacağın linki editle örnek:
counterstrikehile.com
gibi bişey yap anında tıklar sonrasıda........... 😂😅🤣

Nonantiy

Global Moderatör
28 Haz 2020
1,998
1,092
Kayseri
Merhabalar, online oyunlarda serverlara bağlanırsın. Direk oyuncularla bir bağ kurmassın. Oyuzden bulman mumkun değildir. Tabi karşı tarafa ip logger vb atarak belki ulaşabillirsin.

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
ıp logger atarsan bulabilirsin yanlız iyi sosyal mühendislik yapman lazım şöyle bişey deiyebilirsin:
bak knk bende hile var şu linke tıkla sana hile iniyor wallahck,aimbot vb. hileler var de bak nasıl yiyor :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
yanlız atacağın linki editle örnek:
counterstrikehile.com
gibi bişey yap anında tıklar sonrasıda........... 😂😅🤣
süpersin dostum :) :) çok güzel fikir

unknown1923

Katılımcı Üye
15 Şub 2021
339
57
Türkiye
Bunun en basit yolu dosya hazırla "İNTERNETTE KAYNAKLAR VAR" bu dosyayı yükleyin ben de kullanıyorum aga var ya fps deli gibi hiç düşmüyor ayağına yuttur iş tamam.
Bu hiç bir zaman değişmez yıllardır hile mile ayağına bi boyu yutturursun hatta dosya simgesini falan değiştir efso

Skyeagle1

Yeni üye
9 Nis 2020
26
5

Skype dışında

Merhabalar Gta Sa - Mta serveri kurup ip görme şansiniz olur ama diğer oyunlarda hiç birşekilde göremeyebilirsiniz sitelerden bulup ip düşürebilirsiniz ama oyunlarda ip adresiniz gözükmezdir

Emir.jpeg

Yeni üye
27 Haz 2021
20
0
22
Bunun en basit yolu dosya hazırla "İNTERNETTE KAYNAKLAR VAR" bu dosyayı yükleyin ben de kullanıyorum aga var ya fps deli gibi hiç düşmüyor ayağına yuttur iş tamam.
Bu hiç bir zaman değişmez yıllardır hile mile ayağına bi boyu yutturursun hatta dosya simgesini falan değiştir efso
kanka ç
teşekklürler ortalama (( 3 yıldır sosyal mühendislik yapıyorum ))
Dostum madem 3 yıldır yapıyorsun sana bir soru oyunda bana küfür eden birisine bunu nasıl yutturabilirim

'The Wolf

Kıdemli Üye
22 Nis 2021
4,043
2,565
Tanrı dağı
kanka ç

Dostum madem 3 yıldır yapıyorsun sana bir soru oyunda bana küfür eden birisine bunu nasıl yutturabilirim
ben hile buldum de ona cheat'den link'i at oda tıklayacak (( insanlar herşeyi merak eder oda merak edeceği için )) linke tıklayacak. ve ıp adresi sende.
yanlız oyun severinde ıp koruması olabilir oyun severirinin ıp si gözükür ama oda serverin güvenlik duvarı nın ıp si olacaktır.

daggez

Junior Hunter / Malware Assistant Developer
5 Eyl 2022
323
114
Merhaba benim oyun ismimden direkt tc adrss isim soy isim buldular bu nasil mumkun olabilir
Merhabalar oynadığınız oyunun bir açığı ellerinde olabilir, database si ellerinde vardır veya oyun yöneticisi olabilirler .Bunun sayesinde oyuna kayıt olurken verdiğiniz bilgilerden her şeyinizi öğrenmişlerdir aslında bilgileri siz vermiş oluyorsunuz.

V

Valocu

Ziyaretçi
Merhaba ben valorant oynarken benim ıp adresimi bulmakla tehdit ettiler acaba mümkün müdür? Link vs hiçbir şeye tıklamadım.

S

shaw1728

Ziyaretçi
benim bir arkadaşım roblox chatinde biri bir şey yazdı ve onun ip sini buldu ip sinden de adresini buldu bu nasıl mümkün olabilir?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.