Oyunlara Türkçe Dil Yaması Ekleme

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
Daha öncede bu başlık altında konu açmıştım bir tatsızlık oldu yeniden açıyorum umarım yardımcı olursunuz.. Türkçe yama nasıl yapabilirim ( Altyazı olarak )

dishonoured

Yeni üye
9 Eki 2012
7
0
dostum merhabalar aynı sorun bende de vardı hatta konu açmıştım görebilirisin.Ben search hacker,restorator programlarını kullanıyorum.Ancak oyunun açık kaynak kodlu olması gerekiyor.Ayrıca program çevirmenliğide yapabilirisin bu programlar ile.

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
dostum merhabalar aynı sorun bende de vardı hatta konu açmıştım görebilirisin.Ben search hacker,restorator programlarını kullanıyorum.Ancak oyunun açık kaynak kodlu olması gerekiyor.Ayrıca program çevirmenliğide yapabilirisin bu programlar ile.

Öncelikle ilk sorum bu programları indirip nasıl kullanıcam? Diğer sorum ise her oyunun türkçe yaması yapılır ama öğrenmek mesele diye duymuştum?

emorra

Üye
30 Tem 2012
228
0
Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Eğer oyununuz script ise language klasörü varsa php dosyalarından türkçeleştirebilirsiniz.
Yoksa resimleri değiştirebilirsiniz ve index.htm veya index.php bunu not defterinde açarak türkçeleştirebilirsiniz.

İyi Forumlar

Artech

Üye
28 Eyl 2012
62
0
İstanbul
Bunu şu şekilde yapabilirsiniz.

Eğer oyununuz script ise language klasörü varsa php dosyalarından türkçeleştirebilirsiniz.
Yoksa resimleri değiştirebilirsiniz ve index.htm veya index.php bunu not defterinde açarak türkçeleştirebilirsiniz.

İyi Forumlar

Senin dediğin basit oyunlar için geçerli 2005 üzeri oyunlarda program ile dil dosyalarını çıkarman gerekiyor benim ona ihtiyacım var.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.