Özel c++ dersi

Gallifrey

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
862
0
Ankara
Kardeşim bunun için You Tube da bir arkadaş çok iyi bir şekilde anlatmış şimdi reklam vermek istemiyorum burada. Özelden mesaj atarsan daha rahat bilgi verebilirim.

MrEnigma

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
290
0
Eğer böyle bişey olursa katılırım diyenler bana özel mesaj atsında kişi sayısına bi bakayım. en azından 3-4 kişi olursa ders yaparız

Anterus

Uzman üye
19 Eyl 2015
1,391
0
Hocam c++ icin onceden ekstra dil lazim mi eger degilse ve dersi yarida birakmayacaksan izin verirsen gelmek isterim ama once bi vbnetten baslasak bence daha iyi olur diye dusunuyorum eger ders vermek istiyorsan yonetimle konus derim

MrEnigma

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
290
0
Hocam c++ icin onceden ekstra dil lazim mi eger degilse ve dersi yarida birakmayacaksan izin verirsen gelmek isterim ama once bi vbnetten baslasak bence daha iyi olur diye dusunuyorum eger ders vermek istiyorsan yonetimle konus derim

Derse katılım olursa ben bırakmam. Çünkü dersin banada katkısı var. Bilgilerimi pekiştiriyorum. Ayrıca hiçbir şey bilmeyen biri rahatlıkla öğrenebilir. Rahatlıklanın altını çiziyorum. Yönetime nasıl ulaşırım veya gerek varmıdır

MrEnigma

Katılımcı Üye
24 Ara 2015
290
0
Bugün saat 12 de ilk dersi başlatıcaz. Yeterli katılımın olduğunu düşünüyorum. Umarım daimi olur. katılmak istediğini bildiren kişilere özelde mesaj atılmıştır

Hllbk34

Katılımcı Üye
1 Ocak 2016
641
0
Bende katılmak istiyorum hatta istek yolluyorum ama ders saatleri ortak bir saate ayarlanirsa iyi olur..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.