Özel CMS (Brute Force Programı) ( THT Özel )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
program güzel çoğu paneli ve şifresini buluyor ama bilgisayarda avast yüklü bakıyorum ekranın sağ alt köşesinde virüs bulundu adres http:hack-mail.com/user falan oluyo url mal yazıyo sitelerin panelini bulmaya çalışırken brute u tespit edip banamı virüs yolluyolar yoksa brute denmi bulaşıyo?

Dusundugume gore program siteye bir paket yolluyor.Admin ve sifre listeleri deniyor o anda antivirus ise bunu senin bilgisayarindan bir parca zannediyor trojanlar gibi diyor programa damgayi vuruyor.yani siteye bruteforce denerken bir paket yolluyor ve antivirusun bunu engelleyip bom bom umarim anlatmisimdir
Eger rat li olsaydi simdiye gelemezdi bu konu.

Ayberk25

Katılımcı Üye
21 Nis 2016
436
9
c:/
Dusundugume gore program siteye bir paket yolluyor.Admin ve sifre listeleri deniyor o anda antivirus ise bunu senin bilgisayarindan bir parca zannediyor trojanlar gibi diyor programa damgayi vuruyor.yani siteye bruteforce denerken bir paket yolluyor ve antivirusun bunu engelleyip bom bom umarim anlatmisimdir
Eger rat li olsaydi simdiye gelemezdi bu konu.

ratlı değil kesinlikle onu biliyorum ama brute force yi çalıştırdığımda 2 site falan buluyo altta yazıyo site paneli ve şifresi sonra hiç durmadan bazen 100 tane bile geldiği oldu adres belirli bi site oluyo siteye girince açılmıyo url de genellikle mal yazıyo virus sistem 32 falan birsürü şey çıkıyo sitenin gönderdiği virüslermi oluyo onu anlayamadım

RufSkynoN

Kıdemli Üye
15 Tem 2016
2,206
0
Vatan'
program güzel çoğu paneli ve şifresini buluyor ama bilgisayarda avast yüklü bakıyorum ekranın sağ alt köşesinde virüs bulundu adres http:hack-mail.com/user falan oluyo url mal yazıyo sitelerin panelini bulmaya çalışırken brute u tespit edip banamı virüs yolluyolar yoksa brute denmi bulaşıyo?

imzaya resim eklemek yasak...

MaviSancak

Katılımcı Üye
12 Ara 2015
318
0
Konu çok yanlış açılmış:
- Virüstotal yok.
-Link tl kullanılması yasak (emin değilim)
-Konu içeriği çok az
-Kullanım videosu yok.
Eklersen mutlu olurum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.