Özel DDOS Attack Programı.. // _EroS_ // THT

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emens

Yeni üye
3 May 2012
18
0
ben indirdim açtım ve işlemlere baktığımda 2 tane işlem var 1.hoic.exe 2.turkhackteam eros ddos atak falan yazıyor pc den sildim sonra reset attım bu seferde başlangıçta avg virüs buldu bu nasıl iş açıklarmısın
avg virüs gibi görebilir hack tools larıda istenmeyen program olarak gösteriyor ztn ,virüs yok avg yi geçici olarak kapat saldır işin bitince tekrar etkinleştir ben öyle yapıyorum:inv

pronly

Yeni üye
27 Nis 2012
15
0
Selamun Aleyküm Kardeşlerim Bu Program Çok Çok Güzel ama Şu Kısmını Anlamadım biz bi +18 Siteye 4 Kişi Saldırdık.. Böyle 10 Dk Siteye Girmio ( Hata Felen Çıkıodu ) 10 Dk Sonra Siteye Normal Girio Neden ??

GhostGuard

Katılımcı Üye
15 Şub 2012
322
0
Paylaşım için teşekkürler fakat bu tür programlar internet kotasınıda ikiye katlıyor. Kullanacak arkadaşlara önceden söyleyim.

theyamak

Yeni üye
27 Ocak 2010
46
0
TÜRKİYE
Virüslü :) Arkadaşlar Demeyin Virüssüz Hack Programı Olmaz Size Öyle Bir Program Gösteririmki Aklınız Uçuklar Kaspersky Antivirus Yakaladı Bunda Nedense :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.